Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Akivel nincs meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Akivel nincs meg a kémia, de fizikailag tetszik nektek és szexeltek, akkor rendesen be tudtok nedvesedni?

Figyelt kérdés
Mert van egy nő, kétszer szexeltünk. Most kiadta az utamat, hogy ne keressem, mert nincs meg a kémia kettőnk között. De előtte mikor kétszer szexeltünk, nagyon benedvesedett mikor a kezemet a bugyijába csúsztattam. Sőt szinte már túlságosan is. Akkor hogy van ez? Nektek nem kell kémia a szexhez? Ugye vannak az egyéjszakás kapcsolatok is, ahol jókat szexelnek a felek. Másnap viszont sok lány már rá sem bír nézni a pasira. Ott nem kell, meg szexhez sem kell a kémia?
2016. júl. 24. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fizikailag tetszik akkor van kémia. Az másik kérdés, hogy szexnél többet szeretnék-e vele.


Itt is ez az eset van, beindítottad mert külsőleg tetszel, de irritálja a személyiséged. Vagy nem volt jó a szex, kívánt de hiába kíván ha nem jó a szex.


Biztos elég volt két szex veled, nálam is volt ilyen.

2016. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes kérdés. Nedvesedni nekem pl. nem egy nagy ügy, ha csókolózok egy férfivel aki tetszik, akkor egy idő után én már simán benedvesedem. Attól még lehet,hogy nincs meg a kémia. Neked is lesz merevedésed attól, hogy nincs meg a kémia, nem? Szóval az nem feltétlenül egy nagy ügy, ha nedves volt, mert nyilván szexelni akart, a teste tudta mi fog jönni stb., de lehet, hogy mégsem érzi azt a plusz dolgot amitől kellenél neki hosszabb távra... :/
2016. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezzel valószínűleg arra célzott, hogy nem fog tudni beléd szeretni. Szex kapcsolatot meg nem akar.
2016. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akivel nincs meg a kémia és hiába tetszik nem fogok szexelni az hogy tetszik az nem elég arra hogy rá tudjak izgulni. 22 N
2016. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég, ha tetszik és jól néz ki. Jártam már úgy, meg gondolom sokan az itt lévőkből, hogy találkoztak valakivel és minden klappolt külsőre, de mikor megszólalt inkább menekülték tőle. Nah ez pont ugyanolyan.
2016. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól be szoktak.nedvesedni.az egyéjszakás partnereim.
2016. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!