Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis e ha ugy erzem szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis e ha ugy erzem szex utan tag vagyok?

Figyelt kérdés
A parommal tobb mint masfel eve vagyunk egyutt, sajnos nem sok lehetoseg van a szexre. Par nappal ezelott (2 napja) kicsit durvabban csinaltuk, lehetseges ,hogy ezert erzem ugy? Mert nem vagyok hozzaszokva ehhez?

2016. júl. 26. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen, tsz tag?
2016. júl. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább olyan érzésed van mintha még mindig benned lenne a pénisze? Mi is mikor ritkán voltunk együtt és hevesebben csináltuk akkor aktus után még 1 órával is olyan bolt mintha még bennem lenne 22 N
2016. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Látnád hogy néz ki a páromé egy jó alapos dugás után. Szinte kivan neki fordulva még pár órával utána is :)
2016. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A masodik kommentelonek: igen igen ugy erzem ! Akkor ez normalis ugye? Tehat majd elmulik? Ez nem valami betegseg? Olvastam par helyen olyat, hogy valamifele hugyuti fertozes meg ilyenek amit tole kaphattam el,de gumival vedekezunk akkor is lehetseges?. De nem csip meg faj odalent csak egyszeruen amit leirtal azt erzem.
2016. júl. 26. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiféle fertőzésről nincs szó. Amit érzel, az teljesen természetes.
2016. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!