Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiú alkata mocskos gondolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú alkata mocskos gondolatokat váltott ki bennem, ti csinálnátok ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel húzzuk egymás agyát, elméletileg jövő héten szexelni fogunk. Gerjed a BDSM-re és a pisi szexre. Nézem a képeit a neten..az arca nagyon bejön, és a vállai és a tetoválásai. Deréktól lefelé viszont nagyon kisfiút alkata van, vékony lábakkal és fokhagyma gerezd popóval. Alapjáraton nem ez az esetem, nem ez szokott tetszeni, hanem a vastag, férfiasan kemény combok és szélesebb csípő..Na már most, hátulról van róla egy kép, és egyszer csak azt vettem észre, hogy arról fantáziálok, hogy megujjazom egy picit..aztán arról, hogy hátulról kutyapózban egy felcsatolhatóval -lány létemre- megdugom..aztán a következő fokozatot már inkább nem is említem..mindezeken fantáziálva az imént ki is elégítettem magam. Fiúk, lányok, ti el tudtok képzelni ilyet, hogy ezt megcsináljátok? A fiúktól kérdezem, hogy ha lenne egy lány, akivel már pisiszexig is eljutottatok meg minden, ilyen is beleférne még? Ha jövőhéten találkozunk, mindenféleképpen meg szeretném kérdezni tőle, hogy biszexuális-e..az öltözködésében, stílusában mindenféleképpen van egy enyhe bi-ség, nagyon ad magára, rosé gold színű iPhone-ja van... ezzel az alkattal meg szerintem az aktív homoszexuálisok álma lenne a csávó..

2016. júl. 26. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

"Fiúk, lányok, ti el tudtok képzelni ilyet, hogy ezt megcsináljátok?"

Persze, miért ne?

2016. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
65%

Hát...meg kell mondjam, hogy egyik barátnőmmel már kis híján eljutottunk idáig, a pisiszexet leszámítva. Kölcsönös anál, ujjazgatás, nyalás. A megdugás éppcsak, hogy lemaradt.


26/F

2016. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell binek lenni ahhoz, hogy élvezze a feneke izgatását. Heteroként imádom pl ha nyalják. Beszélgessetek róla, az Mindennek a kulcsa. A jó szexnek is.
2016. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Rendszeresen szoktuk csinálni.
2016. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez nem férne bele, mondjuk nem is izgulok semmi ilyenre. 28F
2016. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Én undorítónak találom ha felcserélődnek a nemi szerepek. De ez az én véleményem.
2016. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó, hogy az összes válaszadót lepontozzátok. Jöhet ide is a 0%.
2016. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy csöppet sem bi, sem meleg, de az ujjazás nekem is izgató, volt már benne részem. El tudom képzelni azt is, hogy egy nő megdugjon, szerintem izgató helyzet lenne.
2016. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!