Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első alkalmad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első alkalmad "fizetős nővel"? Sokat bénáztál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz.

27/F


2016. júl. 26. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Az "alkalom" lebeszélése, maga az aktus...
2016. júl. 26. 22:15
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
96%

Telefonon lebeszéltünk mindent, egy csinosabb, tetkós csajszihoz mentem, kerek mellek, kerek popsi.

Már odafele szétizzadtam az agyamat is, pedig nem volt meleg. Izgultam, h végre, új nővel XDDDD

Odaértem, hát előtte idegességemben vagy 5x kivertem. Szerencsétlen vagy 1 órát szopott, aztán megkérdezte, h betegyük? Néztem rá, h "Drága, ezt? Fel se áll XDDD" Együtt nevettünk, aztán megmasszírozott. Azóta voltam nála mégegy alkalommal is.


26/F

2016. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem bírta "felállítani"? :)
2016. júl. 26. 22:23
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kb 4x élveztem el előtte aznap. Mission Impossible.
2016. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fölhívtam..úgy köszöntött mint egy régi ismerőst...

Kedves volt ,bűbályos,már a hangjától és a stílusától fölállt...

A megbeszélt időpontban a megbeszélt kaputelefon megnyomásától,már ment minden mint a karikacsapás...

Visszajáró vagyok nála..

2016. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö és a sokadik is nagyszerü élmény volt.
2016. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már én se voltam szűz. Paráztam mikor kinéztem magamnak a csajt. Felhívtam, megbeszéltük a részleteket, és elmondtam neki hogy én még most először leszek hivatásossal. Kedvesen megjegyezte, nem baj, ne féljek, menjek! Aztán izzadtam rendesen, de úgy nyitott ajtót, mintha régi ismerős lennék. Tényleg figyelmes , és kedves volt. Törzsvendégje lettem.
2016. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egyik kollégám beszélt rá. Felhívtuk a csajt, hogy "Szia. Láttuk a hirdetést, hogy aktuális-e még?" A csaj mondta hogy félórára mennyi és mit vállal, aztán mondta a címet és mentünk. Képeken annyira nem látszott, de akkor esett le az állam, amikor egy 40 éves full bombázó csaj fogadott minket az ajtóba. Paráztam Én is, egyből leesett neki, hogy Én szinte még kezdő vagyok, de nagyon megértő volt! Amúgy -ha fizetsz is a szexért- érdemes őket is nőként kezelni, az egy plusz jó pont!
2019. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!