Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő ha egy 19 éves nő szexkapcsolatban van egy 33 éves férfival?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 12:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%

Drága embertársaim miért vagytok ennyire lekkezelőek? Igen is 19 évesen szerintem egy lány már egy olyan korába ért amikor már nevezheti magát nőnek nem kislány tud saját felelős döntéseket hozni és elég értelmes ahhoz hogy tudja mi jó neki és mi nem csak az érdekelne hogy mit gondolok róla és nem az hogy azt hallgassa hogy ő még egy senki csak egy kis gyerek holott ez nem igaz és remélem növeli az egótokat és az önbecsüléseteket hogy ti most a teló/számítógep mögül megmondjátok itt a "tutit"

Nem én egyáltalán nem ítéllek el kedves kérdező L

2016. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
59%
5,9,12es válaszolókkal értek egyet ők kaptak egy zöldet. Mellesleg látszik hogy az ürgének van esze jól kihasználja az ilyen naiv buta kislányt. De egyik felet se tartom értelmesnek. Mert miért nem a saját korosztályukban keresnek. Egy 19 és 33 éves közt azert sok különbségnek kellene lennie, más kérdés hogy a 33 éves illető megragadt azon a szinten mint egy 19 éves „nő”
2016. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért de szerintem értették mit akarok ezzel
2016. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
És csak azért nem írom oda a koromnál mert mindenki azzal jönne hogy csak azért fogom a pártját mert én sem értek semmit meg hogy hülye vagyok még ehhez
2016. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
39%
Csak nehogy beleszeress...29N
2016. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem elítélendő, csak ostoba vagy. A kettő nem ugyanaz. :)
2016. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel más szexuális élete!
2016. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
45%
Én csak azért nem állok senki mellé itt mert ennek semmi értelme. Mondjuk...én nemcsak szexkapcsolatot létesítenék. Én személy szerint meg nem ilyen vagyok. Én nem akarok ilyen szexpartnert,nem akarok szexkapcsolatot senkivel sem! :) Egyénfüggő. Ja és 19 évesen igenis már nő,ekkora egoisták ne legyetek már,mert igenis az. :) A kislányok azok kb 13 évesekig megy utána meg nem teszik elé,hogy "kis"..Ennyit erről
2016. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
66%
Egy lekúrható tárgy vagy egy ostoba r***nc.
2016. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

nem elítélendő szerintem


nem tudom miért vannak ezen így kiakadva, rengeteg 30-asnak, sőt 40-esnek a fiatal lányok jönnek be

és amúgy szerintem ez a korosztály sokkal vonzóbb


a lényeg, hogy nektek jó legyen :)

2016. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!