Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as nők, ti mit értetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nők, ti mit értetek a férfias kifejezés alatt?

Figyelt kérdés
milyen elvárásotok van egy férfival szemben ha azt mondjátok rá hogy férfias?
2016. aug. 2. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veled beszéltem erről ööö tegnap?
2016. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy hasonló kérdést én is olvastam tegnap itt kint és ez engem is érdekel.
2016. aug. 2. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem te vagy, neked is elmondom, hogy ez egy nagyon nehezen megmagyarázható dolog. Nagyon függ attól, hogy ki mondta, miért mondta, milyen szövegkörnyezetben mondta.


Ha ezeket az infókat megadod, akkor talán ki tudjuk bogozni :)

Írhatod priviben is, ha ide nem akarod leírni.

2016. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Rengeteg dologtól függhet. Rám szokták mondani a nők, hogy férfias vagyok, közben (jobban) ismerve magamat, egyáltalán nem gondolom, hogy igazán férfias lennék.

Nyilván vannak külső és belső tulajdonságok, melyeket férfiasnak tartanak a nők. Ki ezt, ki azt.


38/F


(elnézést, látom, hogy nőknek szólt a kérdés)

2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem attól férfi a férfi, hogy már van egzisztenciája, intelligens, művelt, tisztában van önmagával és a világgal, illetve a saját helyével az életben.

A külső jegyek másodlagosak, de számomra kifejezetten férfias az őszülő halánték, a sárm, de legfőképpen az ápolt, igényes megjelenés.

2016. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A férfiasság egy kisugárzás. Olyan férfié, aki rendben van önmagával, ismeri és elfogadja önmagát úgy ahogy van. Nem szorong, nem akarja görcsösen elfogadtatni magát. Határozott, tudja, mit akar, vannak céljai amelyeknek megvalósításán dolgozik.

Ha kell, tud vezetni, irányítani, de nem irányításmániás, mert az már gyengeségre vall.

Szereti és tiszteli a nőket.


A férfias férfi az, aki mellett a nő a lehető legnőiesebb önmaga tud lenni. (és ez fordítva is igaz)


N 39

2016. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!