Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tehetném könnyebbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném könnyebbé magam számára az első alkalmat?

Figyelt kérdés

Az segíthet, ha előtte ujjazom magam? (Tampont szoktam használni.) Milyen pózt válasszunk?

Illetve ha gumit használunk, nem fog könnyebben elszakadni attól, hogy még szűz vagyok?


2016. aug. 3. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá. Misszionárius akkor ha azt akarod hogy a pasi irányítson. Lovagló póz ha te akarod irányítani. Hogy milyen gyorsan és milyen mélyre menjen. Attól hogy szűz vagy nem fog kiszakadni a gumi ha megfelelően használjátok
2016. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak arra gondoltam, hogy a többszöri próbálkozás miatt, behatoláskor nagyobb eséllyel elszakadhat. :(
2016. aug. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!