Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen normális…?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen normális…?

Figyelt kérdés

26 évesen csak 40-es (minimum 33-35 év feletti) nőkre izgulni mennyire gáz vagy normális?


F



2016. aug. 4. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyakoplexus. Van ilyen nem gáz. Lányoknál előfordulhat az Anyakoplexus mikor 30-46 éves férfiakhoz vonzódnak huszon éves korban. Szóval nyugi
2016. aug. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Apakomplexus * elírtam bocsi teloról vagyok
2016. aug. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csorog a nyálad mi hogy micsoda jó bürkék vannak ebbe a korosztályba mi?
2016. aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát…

Nem mindegyik olyan jó!

De hogy lenne anyakomplexusom? Az nem akkor alakul ki ha nincs velem anyám vagy apám? Mi együtt éltünk… bár keveset találkoztunk mert mind a ketten munka mániások voltak, főleg anyám!!

2016. aug. 4. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:

-20-ig csip-csip, nem nő.

-20-25 én kérem nő vagyok, el vannak maguktól ájulva, azt hiszik, hogy mindenki őket akarja megdugni

-30-as úr isten még nincsen gyerekem jaj segítség

-40-es a legjobb. Már le van nyugodva, nem idegbeteg, nem akar gyereket, nem akar összeköltözni, ő csak végre egy jó pasit akar aki végre rendesen megdöngeti, nem fél bekapni sem. És ami nem utolsó még viszonylag elég fiatal. Nincs is jobb egy megtörtszívű kiégett 40-esnél

2016. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is kipróbálnám érett nővel, mostanság hajt a kiváncsiság milyen lehet, mivel eddig csak tini lányokkal volt dolgom
2016. aug. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy milyen igaza van az utolsó elottinek! Ez baszottul igaz!
2016. aug. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!