Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj ha 15 cm-nél nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ha 15 cm-nél nagyobb nemi szervű férfival vagyok? Normális ez?

Figyelt kérdés
Olyan 13-14 cm a legjobb vagy kisebb, de valamiért ha már 15 vagy feletti akkor fájni szokott, sajnos sok férfival voltam így már van tapasztalatom, amúgy 28 éves vagyok.
2016. aug. 4. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Szűk vagy és" rövid ,, nagyon nedvesnek kell lenned és teljesen lazának.. Na meg persze lassan kell, hogy beléd hatoljon :) ha egyszer ment és " megszokod" a következő jobb lesz és utána is :)
2016. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid a hüvelyed és közel van a méhszájad.
2016. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mint minden nőnek....
2016. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg 15centiig tud megnyúlni a hüvelyed, ennél nagyobb már a méhszájat döfködi.
2016. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg azért mint amit a többi is megírt hogy szűk vagy rövidebb a hüvelyed. Nálam is ez van 16 cm felett már csillagokat látok annyira fáj. Hiába tocsogok a nedvességtől... 22 / L
2016. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te is az a fajta vagy aki 20+asra vágysz?

Ha nem, akkor nem értem, hogy mi a kérdés..

2016. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
"sajnos sok férfivel voltam" kényszerítettek ? vagy miért sajnos? Egy kivizsgálásra elmehetsz, hogy megnézzék nincs-e szervi bajod!
2016. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Az a lehetőség nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg nem a pénisz méret alapján választ férfit? xD


(Amúgy meg nem azt írta, hogy 20 centi felett fáj neki, hanem már a 15 cm is.)


Kérdező, ha a partnered a méhszájadat döfködi, az nyilván fáj, ilyenkor benne kéne hogy legyen annyi odafigyelés, önkontroll és ügyesség, hogy csak olyan mély legyen a behatolás, ami neked még nem okoz fájdalmat, rosszabb esetben vérzéssel járó sérülést, hosszabb távon sajnos akár méhszájsebet.


A szex nem arról szól, hogy a pasi tövig tolja, mert vagy kimaradt neki bioszból, hogy a hüvely nem egy végtelen alagút, vagy ne, érdekli, hogy a partnerének mi a jó és mi nem.


Gondolom, ha te rugdosnád tökön ritmikusan kutya pózban a sarkaddal, ő is elég hamar szólna, hogy ezt nem kéne.

2016. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1! Vagyok! Elfelejetettem írni, hogy két - nagyooon max 3 cm nél több ' tágulást ' ne várj !! És, hogy pasi figyeljen oda, hogy ne feltétlenül nyomja tövig!! :)
2016. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
Valószínűleg eddig tudsz tágulni. Ilyenkor csillan fel számomra a remény, hogy fogok még kelleni nőnek, az enyém 14,5-15 cm körül van.
2016. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!