Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 31 éves férfi hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves férfi hogy ne nézze irigykedve, hogyan ne vegyen róla tudomást, mikor látja a sok 20-on,30 éveseknek a párkapcsolatát és esetleg gyerekeiket? Neki pedig nemhogy gyereke nincs, de párja sem. Nehéz nem elkeseredni.

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy egy 27 éves.

Tereld el a gondolataidat, mint én.

2016. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nálunk a pap egyszer prédikáció során szóba hozta hogy olykor azt mondják neki:"milyen nehéz önnek atyám nő nélkül"......másszor meg azt"de könnyű magának egyedül"
2016. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
És mit teszel azért, hogy ez változzon? Ideje lenne befejeztni a rinyálást.
2016. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senki Alfonz ***** válasza:
Nme dicsekvés, hanem biztatásképpen irom hogy 5 éve találtam meg életem párját és 3és fél éves a kislányom , addig pontosan abban a cipöben jrtam mint te . 39/F
2016. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell irígykedni, hiszen a boldognak tűnő kapcsolatok csak látszatra olyanok amit irigyelni lehetne, de valójában anyagi problémák, veszekedés jellemzi nagyrészt ezeket, és nem utolsó szempont, hogy ott mindegyiknek van anyósa is.. 😁

Én is egyedül élek, de amíg másnak van egy megcsalós asszonya, addig nekem lesz nőm... 😉

2016. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó. Ezt az undorító hozzáállást. Remélem magányosan egyedül öregszel meg és a kutya se megy feléd.
2016. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Az ötösnek teljes mértékben igaza van, kedves hatoska.
2016. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a kapcsolatok nem mindig fenékig tejfel. De nincs még olyan boldogság mikor a kezdebe tarthatod a gyermeked és életed párjában 100%ig megbizhatsz és számithatsz.


Mindketten forever alone-k vagytok. 😄😄😄

2016. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni, nekem a legtöbb rokonomnak gyereke van, néhány haveromnak is, ismerőseimnek is. Nem foglalkozom vele, valahogy nem ugrik be ilyesmi, hogy irigykedjek, ha összefutok valamelyik rokonommal, vagy haverommal. Az szokott inkább elszomorítani, amikor sokszor olvasom itt, hogy ez vagy az a lány hogy szerezze meg ezt vagy azt a férfit, aki tetszik neki. Engem soha nem akartak megszerezni, nem tetszem senkinek. Ez van.
2016. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

Nagyon buta és szűk látókörű lehetsz, azilyen megnyilvánulással!

2016. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!