Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek olyan fiúval/l...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek olyan fiúval/lánnyal akinek csak a teste jó, de az arca nem szép?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok pls
2016. aug. 5. 23:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Csak olyannal fekudnek le, akit szeretek is. 15/L
2016. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Voltak ilyenek az életemben. Pl legutóbb egy lány tavasszal, gyönyörű testtel. Az a klasszikus csodás teste volt neki mindenféle gyönyörű formákkal, nagy mellekkel, szép alakkal, karcsú derékkal.

De az arca ronda volt. A fogai sárgák voltak, meg picit el is álltak. Plusz úgy általában nem volt annyira szép az arca.

De jót ba sztam vele. Nem bántam meg.

23/F

2016. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kalauz ***** válasza:
perszehogy
2016. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Mint a szél!
2016. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jahhh.

40.

2016. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes, hogy csak azokat pontozzátok fel, amik igent írnak, mint "hasznos válasz", és amelyik nemet ír az szerintetek "nem hasznos"... nem like és dislike gombok ezek emberek, mikor tanuljátok már meg?


És nem, nem feküdnék le vele, inkább legyen arcban helyes, de testalkatra nem annyira szép, és jól kijöjjek vele - ez szerintem sokkal fontosabb.

2016. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!