Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akire azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akire azt mondjátok, hogy szép, azzal mindig lefeküdnétek? Magyarul van olyan, akire azt mondjátok, hogy szép, de nem kellene szexre?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lefeküdnék.
2015. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmes vagyok, azzal nem tudnék csak lefeküdni.
2015. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A második eset, mármint hogy szép, de nem kellene (nem feltétlenül szexre, hanem mondjuk még beszélgetőpartnernek se) inkább akkor fordul elő, ha már ismerem a lányt és sejtem milyen (általam negatívnak ítélt) belső tulajdonságai vannak.

Ismeretlenül ilyet nehezebben mond az ember, mert a mérleg egyik serpenyőjében csak az van, hogy tetszik, a másikban meg semmi.

2015. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de úgy látom egy-két embernél van egy kis félreértés. Nem azt kérdeztem, hogy van-e olyan, akivel nem feküdnétek le, hiába szép, mert mondjuk a személyisége nem jön be. Mindkét mondat egy kérdés, nem kettő, csak a második mondatban inkább megmagyarázom az elsőt (hu, remélem érthetően írtam). Vagyis arra voltam csak kíváncsi, hogy akit szépnek találtok külsőleg, azzal, a szexet is el tudnátok-e képzelni minden esetben és itt most vonatkoztassunk el attól, hogy mondjuk belsőre tetszik az adott lány.
2015. okt. 4. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak szexről van szó, akkor minden esetben elvonatkoztatok a belső tulajdonságaitól. Lehet, hogy fiú létemre "ribi" vagyok, de igen aki tetszik külsőre, azzal le is feküdnék.
2015. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, így értettem.:)
2015. okt. 4. 16:27
 8/9 opened paradise ***** válasza:
Nem. Csak a külsőt nézve válogatós lennék. Látni látom,hogy szép,de attól még nem feltétlenül tetszik. Plusz csak ez nem elég ahhoz.
2015. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem, ha valakit szépnek találsz, akkor az nyilván tetszik is...
2015. okt. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!