Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a magyarázata annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázata annak, hogy a barátnőm jobban kivánja a szexet egy "csajos délután" után?

Figyelt kérdés
Baratnőmnek van egy nagyonjó gyerekkori barátnője. Az utóbbi években elég ritkán találkoztak a munka, és egyetem miatt, de igyis kb havonta 1-2 alkalommal elmennek kettesben beszélgetni például étterembe, vagy csak sétálgatnak. Ezekután azt vettem észre, hogy miután hazajön sokkal kezdeményezőbb mint máskor. Ezt nem 2-3alkalommal figyeltem meg, hanem rendszeresen igy müködik. Kérdezem is mindig, hogy hogy telt a napja, mit csináltak(nem féltékenykedem), de kb mindig ugyanazt, sétálnak, esznek-isznak, fagyiznak. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lehet arra a magyarázat, hogy miért befojásolja ennyire a libidóját a barátnője

2016. aug. 6. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nőknél valójában igen gyakori téma a szex, főleg ha négyszemközt beszélgetnek. Lehet, hogy a szex sztorik megosztása izgatja fel
2016. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont, ahogy az #1! Írja! :D
2016. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így megy. A barátnőimmel sokat beszélünk a szexről, és ezért jobban megkívánom a dolgot.
2016. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nők sokkal többet beszélgetnek a szexről mint a férfiak....

Ha hiszed ha nem én a fél házam ennek köszönhetem.... 22 éves voltam rengeteg OKJ vézetségem volt a diplomám mellet és felvettek egy céghez elég alsórangú munkásnak.... Lefeküdtem egyik felső vezetővel (35 körüli lehetet) akinek a főnök asszony iszonyat jó barátnője volt napi szinten együtt lógtak munka után.... 1 hét után észrevettem hogy a fönök is közelít elöször úgy hogy látta a végzetségemet és tetszik a munkához való hozzáálásom legyek részlegvezető majd ugye a pozició miatt nem volt feltünő ha lejött hozzám a területre.... Én se voltam vak láttam hogy akar valamit pedig 40 körüli volt....

6-8 hónapig tartott a viszony még nem talált korban is és kapcsolatban is megfelelő partnert magának de én eközben felsővezető lettem... Mindössze azért jöttem el onnan mert alapítottam egy saját céget barátommal....


Szóval a nők sokkal de sokkal jobban megbeszélik egymással a férfiakat és a szexet

2016. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:

Nahogymost a #4es történetének mégis mi köze van a tiedhez, fel nem foghatom.


Ahogy fentebb írták, bizony gyakori téma a nőknél a pasi, a szex. Én még esetleg azt is átgondolnám, hogy nem-e van egy enyhe biszex hajlama a barátnőmnek, és beizgul a barátnőjére. Én meg csak kielégítem a vágyát.

(Ami persze nem gond)


26/F

2016. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!