Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek erdemes videkrol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes videkrol beutazni delutan a varosba ha ugyse merek csajozni?

Figyelt kérdés
Vmit kene csinalni h merjek Otletek?

2016. ápr. 15. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába írtad! Nem igazan értem a kérdést.
2016. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem igen!

azért mert pl nekem totál más a kisugárzásom olyan helyen ahol senki nem ismer.

sokkal jobban ment az ismerkedés ;)

jah de ne egyedül menj.

úgy se rossz, de ha vagytok 2-3 an akkor sikeresebb a téma!

2016. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs senki akivel mehetnék, egyedul tudok menni csak
2016. ápr. 15. 07:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ! Eleve az a cél, hogy csajozni utazz városba de úgysem fogsz, mert nem mersz, akkor tök fölösleges:P

De ha amúgy Tescóba jönnél a városba budipapírt venni, akkor érdemes mégiscsak elmenni, mert két napig +péntek este tuti nem bírod ki, főleg ha rádtör a szapora vékonyf***sás. Elhiszem, hogy vidéken élsz, de basszus nem lehet 2,5 napig libába törölni a sz**rt mint a Dadan a Macskajajban.

2016. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deflohelp ***** válasza:
Utazás városba? Több sikert ígér résztvenni társasutazáson, városlátogató turisztikai programon. Ha mégsem szereznél új nőismerősöket, akkor is legalább hasznosan töltötted az idődet. De előbb-utóbb eredményt hozhat a módszer.
2016. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mersz? Írd le nekem, kérdező, hogy mi történik, ha kudarcot vallasz? De komolyan! Vagy csak magadnak írd le! De tényleg, szánd rá magad, és írd le.
2016. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!