Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek a szeretőkrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szeretőkről? Elítélendőbb az a fél, aki megcsalja a párját, vagy a szerető is bűnös?

Figyelt kérdés

Természetesen bűnös a szerető is, de szerintem végső soron mégis csak annak kellene nemet mondania, akinek párja van.

Mennyire gyakori a megcsalás manapság?


2015. dec. 18. 20:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Mondom ! (Remélem) hamarosan büntetendő lesz!!!!
2015. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

mindkettő bűnös, de az jobban, aki amúgy kapcsolatban van


nem tudom milyen gyakori, de lehet jobb is

2015. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettő patkány.
2015. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már megcsalt fél, többször is. Volt olyan eset, amikor a szerető tudta, hogy vagyok, volt olyan is, hogy nem. Szerető viszont még sosem voltam.


És mindezek ellenére is azt mondom, hogy a szeretőnek, egy külön harmadik személynek az ég egy adta világon semmi köze más kapcsolatához. Ő a maga életét éli. A férjemmel úgy találkoztam, hogy egyébként volt pasim, szóval még azt sem tartom olyan elvetemült ötletnek, hogy a szerető talán valami komolyabb dologban reménykedik, mert amúgy van ilyen, még ha ritka is.


A szeretőnek szerintem semmi köze a kapcsolathoz, az a bűnös, aki megcsal. Elvégre, neki kell hűségesnek lennie. Az már régen rossz, ha valaki csak azért nem kefél félre, mert egyébként olyan erkölcsös nőkkel találkozik, akik nem engednek neki, de különben megtenné. Én is meg tudtam tenni, hogy az exemmel megbeszéltem, milyen problémákat érzek a kapcsolatban, volt bennem annyi, hogy elmondjam, találkoztam valakivel, aki feje tetejére állította a világomat. Ez rajtam múlt. Senki sem tartott fegyvert a fejemhez, hogy az akkori párom háta mögött sunnyogva, a szemébe hazudva járjak össze egy másik pasassal titokban. Totál az én döntésem volt, hogy ezt teszem, vagy őszinte leszek, és egyből kitálalok. A férjem is rám bízta, ő nyilván nem akart beleszólni. Az exemnek meg nagyon nem lett volna beleszólása, ha nem tud semmiről, nem igaz?


Az embert az érzelmeiért nem lehet felelősségre vonni. A tetteiért, döntéseiért viszont nagyon is. Ezért mondom, hogy a szerető mellékes, a csaló fél az, aki bűnös a kérdésben.

2015. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon gyakori!

Én szerető vagyok és elmondhatom h nagyon sokáig elítéltem azokat akik megcsalják a párjukat. Elég sok férfivel jó kapcsolatom lett (nem szex kapcsolat), és nagyon sokszor arról panaszkodnak, hogy az "asszony" nem akar szexelni, max 2hetente vagy egy hónapban egyszer...ha szexelne, akkor is mint egy fadarab... És nagyon sokan említették meg azt is, hogy nem csak csupán a szex, de az érintés az összebújás is hiányzik nekik a kapcsolatból...

2015. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
Na ebből azt akartam kihozni, hogy ilyen esetekben igenis a nő is hibás, hogy nem ad meg mindent a párjának/ férjének!
2015. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Missi_Key ***** válasza:
75%
a szerető miért lenne bűnös? kije vagy te neki hogy tiszteletben tartson?..senkije, egy rivális,akit ha elsöpör tök jól jár.
2015. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én a megcsaló felet tartom nagyobb bűnösnek, már csak azért is, mert a szeretőnek simán beadhat egy olyan mesét, amit naivan elhisz, és reménykedik, hogy nem lesz örökké szerető. Hallottam már ilyet, egyik volt osztálytársnőm járt így, a pasi féreg módon beetette. A nőnek sajnos későn esett le, hogy ebből nem lesz semmi, de mikor mesélt róla, mondta, hogy még egyszer nem sétálna bele a csapdába, csak szerelmes volt.
2015. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
A szerető csak akkor, ha tudott róla, hogy a nő, aki félrek.úrt, kapcsolatban van.
2015. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
# 5 Időpont ma 22:06 - Ilyen is van, de ahhoz, hogy ebben biztos legyél, ismerned kell a másik felet is, és a kapcsolatot is, és nem ez a gyakoribb, a szerető többnyire csak a megcsaló fél sztoriját ismeri.
2015. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!