Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha a durva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a durva szexre izgulok, de nem kapom meg?

Figyelt kérdés
szeretnem, ha hatrakotnek a kezem és úgy szopatnanak, vagy dugnanak.. Sőt imadok picit szenvedni is fenekeles stb. De a paromtol semmi ilyesmit nem kapok meg, szerinte ez nem való. :(
2016. aug. 8. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Miniszoknya, Nyolcker, Éjfél után. És megkapod hidd el :D
2016. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Én jól ellátnám a bajod:P
2016. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
véletlenül se hagyd ott és ismerkedj olyannal aki erre vágyik :D
2016. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Nyisd ki a szádat, de most kivételesen ne f-aszért könyörögve, hanem rezegtesd meg a hangszálaidat, hogy mire vágysz. :)
2016. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyébként minden tökéletes köztünk, de erre nem tudom rávenni, pedig nagyon szeretném.

Kedves utolso, jó párszor kinyitottam már a számat, de ő még csak megpróbálni sem akarja..

2016. aug. 8. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Ugyan igy vagyok vele. Nagyon szeretem ha lekotoznek meg azt is ha kozben tobben dugnak meg szopatnak. Bar amikor mini nadragokbaneg szoknyakban vagyok akkor sokan elkapnak az utcan es ra akarnak venni ilyenekre, de nekem nem ugy kell, hanem ismerossel :D
2016. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De én nem ismerőssel szeretném, hanem a barátommal.. de valószínű ez sosem fog sikerülni, szóval lekell mondanom róla, vagy nem tudom..
2016. aug. 8. 22:28
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Sajna en most lettem szingli es az exemmel csak ilyesmiket csinaltunk,imadtuk nGyon,es tobbesben is volt 3 pasi meg a volt csajom,tudnek mit meselni privatba 23F
2016. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
figyeld.. harcold ki , nem kap szexet ha nem csinálja stb :D ha meg ha ezért ott hagy akkor pech nem ő volt az igazi
2016. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Válassz engem! F.
2016. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!