Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a helyzetben ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit megismertem a chaten. Már az elején nagyon jól elvoltunk, mindig volt közös téma, és nem csak egyszavas válaszokat adott. Mondta, hogy van barátja. De eltelt pár nap, és igencsak összemelegedtünk. Pár nap múlva már úgy beszélgettünk, mint egy szerelmes pár. Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy van barátja, ezért rákérdeztem, hogy most akkor mi van. Azt mondta, hogy megcsalta a barátja, és csak én érdeklem. Egyébként a távolság miatt nem is lehetne köztünk semmit komoly, csak jól esett végre valakivel így beszélgetni, és egész nap rágondolni. És itt jött képbe a probléma. Egyik lány barátom sejtette, hogy valakivel alakulóban van valami, és megkérdezte a lány nevét. Megmondtam, erre kiderült, hogy az egyik haverjának a barátnője, és biztos benne, hogy a srác nem csalja a lányt. Annak ellenére, hogy nem akartam semmi komolyat, egy világ omlott össze bennem, nem tudom, kinek kéne hinnem. A lánnyal még nem tudtam megbeszélni, és nem is tudom, hogy hozzam fel neki a témát. Bocsánat, ha hosszú lett. Előre is köszönöm annak, aki időt szán rá, és értelmes választ ad.
2016. aug. 8. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
lépj tovább és tanuld meg ha lánynak van barátja, nem kezdesz ki vele sehogyan, miért ? azért mert nem illik, ha mást akar.. hagyja ott a jelenlegit , és azért mert pont így csalódhatsz
2016. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez most igy mivan?
2016. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz erre bármit is válaszolni érdemben, mert ugye minden érmének két oldala van, és nem tudhatod, hogy akkor most mi is az igazság. Én az az ember vagyok, aki már nem egyszer rájött, hogy csak pocsékolja az idejét a jelentéktelen dolgokra kapcsolatok terén, és én bizony nem keresném a lány társaságát többet. Ha úgy is túl messze van, ráadásul átláthatatlan a viszonya azzal a baráttal, én nem próbálkoznék már semmivel sem.
2016. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mózes 11. törvénye: Ne hajts olyan nőre, akinek épp van valakije. Viccet félretéve: tényleg nem teszünk ilyet, mert bunkóság...
2016. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!