Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ebben a helyzetben hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben hogy reagálnátok a pasitokra?

Figyelt kérdés

Van egy álom barátnőm, akinek hamarosan szeretném majd valamikor a kezét is megkérni... azt hogy mikor, arról még fogalmam sincs.


Viszonylag elég normális és nem az a nagyon mindenbe beleszólós típus, illetve tudta hogy szexmániás előéletem volt, és egyáltalán nem zavarta.


De megtalálta a skatulyafalamat a szekrényben és hát elég világos neki hogy mi az. Számokkal sosem volt tisztában, de most már ha akarta könnyen összeadhatta. Őszintén el is felejtettem hogy ott van hiszen már jó ideje együtt vagyunk.


Egyedül csak annyit mondott hogy úgy látom nem volt hiány a nőkből. De szerintetek ez úgy mélyen berögzült csalódás számára vagy csak ilyen átmeneti furcsaság?

Annyira nem lett más mint volt, de látszik rajta hogy kicsit furcsa. Undorodni sem undorodik tőlem pedig megérteném igazából, viszont nagyon szeret. Sőt ha odamegyek és átkarolom akkor látszik rajta hogy majd elolvad szóval, távolságtartó sem, jól esik neki a közeledésem.


Lehet hogy attól fél hogy mikor fogom megunni? Vagy valami ilyesmi? Vagy nektek m a véleményetek erről?


Régen egy szexmániás hulyegyerek voltam, ezt nem vitatom szóval hogy ott hagytam a skatulyafalat az az én öreg hibám, meg az is hogy egyáltalán csináltam ilyet, de akkor még jónak tűnt.


2016. ápr. 18. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a jó Isten az a skatulyafal? Te kőműves vagy? Amúgy szerintem nem érdekli, sőt büszke rá, hogy egy ilyen pinabubust szerzett magának, ha igaz
2016. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le és beszéld meg vele, ha benned ilyen érzések vannak, hogy félsz. Mond el neki ,hogy mizu van, de már megváltoztál, mert ő megváltoztatott és, hogy szereted őt. Meg hogy ő mit gondol.
2016. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem csajként csak azzal lenne bajom, hogy konkrét számot tudtam meg. Akármennyire szeretitek egymást és elfogadta az előéletedet, attól még nem jó szembesülni a konkrét adatokkal. Engem egy nagyon komoly kapcsolatban már zavar az, hogy a szerelmem előttem mással is volt.

A barátom ezért nem akart beszélni tudatosan az előző barátnőiről....

2016. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Drex te vagy az?
2016. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én, úgy reagálnék erre, hogy "úgy jöttem veled össze, hogy tisztában voltam azzal, hogy milyen "előéleted" volt előttem. Viszont, az a múlt, én még akkor nem voltam. Most, hogy vagyok, és megváltoztál, ezt nézném csak. Nem érdekelne az, hogy előttem mi volt, mert nyilván nekem is volt más az életemben, tini baklövések".


Az lenne egyedül fura, hogy megtartottad ezt a skatulya falat, mert ebből az jönne le, hogy szerettél az lenni, aki voltál, és valahol még az is vagy, hiszen kötődsz egy szimbólumhoz, ami az akkori időkre emlékeztet.


De, én személy szerint nem akadnék ki hosszabb távon, max akkor, helyben, de lenyugodnék hamar, és nem zavarna, mivel tudom, hogy "mióta vagyok én neked, azóta csak én vagyok".

2016. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akár még büszke is lehetne, hogy egy ilyen nőcsábász pasit meg tudott szelidíteni. A másik meg, hogy már gondolom kiélted magad, mellette már nem leszel skalpvadász. F
2016. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A falat kidobtam a szeme láttára.


Skatúlyafal volt több A3-as felragasztva a szerkény oldalára, 4 alkalom után mindig egy 5-el áthúzva az egészet.


Elfelejtettem csak abba a szerkénybe sose nyúltam, és mióta ő megvan valahogy eszembe se jutott a fal. Őt fel se húztam oda.

2016. ápr. 18. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy nem véletlenül különbözik a két nem, életfelfogás tekintetében például teljesen mások vagyunk.

A férfiak ennél a kérdésnél is úgy vannak vele, hogy a nő még büszke is lehetne...stb. Ezt megértem, hiszen a férfiak gyakran gondolják, hogy a macsóság a mi szemünkben is vonzó dolog, miközben valószínűleg túlkompenzálás :D

A konklúzió tehát: nem, valószínűleg nem érez büszkeséget a baratnőd. Az biztos, hogy szöget ütött a fejébe a gondolat, hogy mi van, ha ideiglenesen adtad fel azt az éned, viszont később hiányozni fog a sok kaland és a változatosság. Én azt tudom ajánlani, hogy beszélj vele! Hagyd, hogy elmondhassa a véleményét, és amennyiben valóban fontos számodra, győzd meg a szerelmedről. A lényeg, hogy mindketten őszintén beszéljetek, és hallgassatok, amikor azt kell :-)

Én sok sikert kívánok nektek!

2016. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem skatulya, hanem strigula te nyomi!
2016. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nálad strigula nálam skatulya. Ki hogy nevezi.


Megstriguláztad? ennek nincs értelme.

Megskatulyázatad? ennek már több van.


Annak idején mindig ezt mondtuk haverok között, hogy megskatulyáztam. Ezt is lett skatulya fal. Mindegy, nem fogok magyarázkodni mert nincs értelme... te. :D


Inkább nem írok jelzőket, mert elfelejted, hogy minden haveri körben máshogy mondjuk ki azt, hogy lefektettünk valakit.


Megskatulyáztam

Bezavartam a macit a málnásba

Fagyiztam (néha elhangzott :D)


Engem kifejezetten inkább az zavar, ha valamit nem tudsz, mert túl buta vagy hozzá, akkor miért kötsz bele? :D Szerintem mindenki más érti - aki válaszolt - hogy ez valami szleng lehet nálunk.

2016. ápr. 18. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!