Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mit gondolnak, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit gondolnak, ha az ágyban teljesen másként viselkedik a partnerük, mint a hétköznapi életben? Ha megváltozik ilyenkor a stílusa?

Figyelt kérdés

Én a legtöbbször nem mutatok túl sok érzelmet, nem is nagyon beszélek róluk. Alapvetően nem is törődöm ilyen szempontból szinte semmivel (kissé nihilista is vagyok). Az ágyban viszont valami megváltozik. Kikapcsol az agyam, ezért szenvedélyes vagyok, irányítani akarok, és csak a pillanatnak élek. Nem gondolom túl a dolgokat, mint máskor.

Nem túl furcsa az ilyen? Senki nem rémül meg a hasonlóaktól?


2016. aug. 9. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok.

A barátnőim szerint teljesen átszellemülök és rám se lehet ismerni.

Volt olyan, aki azt mondta szakításnál, hogy ezt az arcomat várta tőlem a szexen kívül is és örökké imádott volna.

2016. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus az amikor egy pasi hétköznapi egy érzelmi hulladék de az ágyban meg jó... Én ilyen pasival nem tudnék párkapcsolatban lenni... Max szexkapcsolat.
2016. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hétköznapi életben *
2016. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem szexuálisan nagyon is izgat ez a típus. Persze kapcsolatban sokat nem tudnék kezdeni vele.
2016. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!