Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahogy a szerelem elmúlik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy a szerelem elmúlik egy idő után és átvált szeretetbe, a szex is valahogy megváltozik?

Figyelt kérdés

Úgy kívánjátok a párotokat, mint az elején?

Már 5 éve vagyok együtt barátommal, a szex sosem volt zökkenőmentes, és mára már azt érzem nem kívánom vele. Ha ráveszem magam arra, hogy csináljuk, akkor élvezem, de inkább "nem rossz" érzésem támad.

Távkapcsolatban élünk, elég nehéz bármit is változtatni egyik napról a másikra. Próbálkoztam már, de ő kicsit maradi e téren.


Azt mondják az élet túl rövid a rossz szexhez. Hát jó, van benne valami, de szemét dolognak érezném, ha emiatt szakítanék.


Vagy ez természetes dolog lenne, hogy a szex is megváltozik egy idő után?


2016. ápr. 26. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én szakítanék a helyedben. 23f
2016. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Üljetek le, és beszélj vele erről.
2016. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
NEm természetes..9 éve vagyok együtt a párommal..a szex nem hogy rosszabb de csak jobb lett az évek alatt...És amúgy szerintem nem a szerelem nem múlik el, csak megváltozik, de nem szeretet lesz belőle, hanem egy sokkal mélyebb dolog...Én szakítanék..
2016. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szerintem a szex nem a legfontosabb egy komoly kapcsolatban. Vannak olyan dolgok, amiken nem lehet változtatni és nagyon fontosak (szeretet, bizalom, kölcsönös tisztelet, összhang, hasonló gondolkozásmód, megbecsülés stb). De szerintem a szex egy olyan dolog, amin lehet változtatni, alakítani, gyakorolni. Bizonyos nézőpontból a sporthoz tudom hasonlítani, ha sokat hanyagolod nem lesz kedved utána újra elkezdeni, kizökkensz a hangulatból. de ha ráveszed magad, hogy csináld többször, akkor már hiányolni is fogod ha nem tudod csinálni. De a legfontosabb, hogy beszélj a dologról a pároddal.
2016. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha sosem volt zökkenőmentes a szex, akkor akár ez is lehet az oka annak, hogy már nem igazán kívánod. A tested ugyanis tanulja a szexet, és reagál rá: ha rossz, akkor egy idő után hozzászokik, hogy ez rossz, és nem kell neki.


Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal, a szerelem közöttünk nem váltott át szeretetté (és szerintem ez nem is törvényszerű dolog), és a szex is eszméletlen jó, talán egyre csak jobb az évek során, pedig az elején is nagyon jó volt.

2016. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet a vonzódáson változtatni. Mert legfőképp emiatt nem kezdeményezek már én sem. Nem kívánom. Korábban kívántam, de ma már nem, és nem úgy nézek rá, hogy de szétszedném vele a szobát, hanem mint egy társra, akinek én is segítek, ő is segít és csak szeretjük egymást.
2016. ápr. 26. 21:06
 7/17 anonim válasza:

Én akkor is azt mondom, hogy kizökkentetek a dologból. Ahogy írtad távkapcsolat...milyen gyakran találkoztok?

Az embereknél sokszor vannak hangulatingadozások, ilyen-olyan időszakok stb...lehet, hogy ez csak egy átmeneti időszak...a sok stressz is rossz hatással lehet az emberek szexuális hangulatára.

Ha alapvetően jó a kapcsolatotok és szeretitek egymást, akkor mindenképp érdemes átbeszélni a dolgot, mert ez nem egy megoldhatatlan probléma, ami miatt el kéne válnia két embernek, akik szeretik egymást.

Írtad, hogy próbálkoztál már, de ő maradi....meg szabad kérdezni, hogy hogyan, mivel próbálkoztál?

2016. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, h a szerelem szeretetre változik, nem lenne szabad, h rosszabb legyen a szex. Nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom. Ahogy a szerelem helyét fokozatosan vette át a szeretet, tisztelet, úgy lett egyre jobb a szex is.
2016. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hetente, max kéthetente egyszer találkoztunk. Persze, hogy stresszesek vagyunk, sokat szomorkodunk, hogy ilyen keveset látjuk egymást. Néha amikor olyan időszak jön, tudunk többet is találkozni.

Ha viszont amikor heti 1x találkozunk, és sok minden mesélnivalónk van, nem feltétlen az az első, hogy egymásnak esünk. Ha így történik, általában kimerülünk az orális szexnél. Azt szeretjük mindketten, és azt élvezzük is nagyon. Én nem élvezem utána a szexet. Az első sem volt vele kellemes, ez is mély nyomot hagyott bennem... na mindegy.

Próbálkoztam más helyszínnel, de mindenhol félt és nem tudtam lázba hozni... kattogott az agya folyton.

Szexi fehérnemű? Pipa. Egyszer egy olyan szettel álltam elé, amitől konkrétan "megijedt" és nem állt fel neki, hiába kényeztettem volna. Nyugi, nem szörny jelmezben voltam, hanem egy szép fűzőben, harisnyatartóval + combfix.

Próbáltam spontán lenni, hogy ne legyen olyan érzése, hogy na ha eljön az este akkor lesz szex. Hanem hogy váratlanul érje. Jó ez talán bejött, de ettől se dobtam el az agyam.


Igazából az is a baj, hogy szerintem nem tudja olyan jól használni a szerszámát. Ha én próbálok irányítani az túl gyors, túl heves... nem bírja, hamar elsülne. És így baromi sokszor meg kell állni, és így már nem is nedvesedek be, elmúlik odalent az izgalom. Ilyenkor felidegesítem magam és inkább abbahaggyuk. Nem hisztizek vele, ne értsétek félre.. egyszerűen csak elhúzódom tőle és felöltözök.


Kérdeztem, hogy esetleg vibrátort kipróbáljuk-e? Azt mondta kizárt, ő csak az akarja, hogy az ő farka legyen benne, semmi/senki más.


Még kínomban a hármast is felvetettem neki, hogy 2 lány 1 fiú legyen a felállás, de még arra is nemet mondott egyből. Persze ezt én se gondoltam volna komolyan, de vicces lett volna ha beleegyezett volna.

2016. ápr. 27. 16:41
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Annak nem lehet szerepe abban, hogy kevésbé van kedve a szexhez, hogy itt is eléggé az jön le abból, ahogy írsz erről, hogy ő valamit itt rosszul csinál, hogy neki kellene itt másnak lenni?


"egyszerűen csak elhúzódom tőle és felöltözök." ez pl egy iszonyat durva elutasítása a másiknak.

2016. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!