Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan h dugtátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan h dugtátok a csajt de nem mentetek el, viszont igy is okozott akkora örömöt, mintha elmentetek vna?

Figyelt kérdés
Velem néhányszor előfordult, kiadtam a feszültséget de valahogy nemis akartam elmenni, de akk is megkönnyebbültem, tele voltam energiával.. csak utána nyugtatni kellett a csajt h nem vele van a gond, nekem igy volt jó :)
2016. aug. 9. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

volt nekem is ilyen, nem akartam elmenni, mert utána fáradt lett volna...szeretkezni akartam és utána dolgoznom kellett, így nem mentem el, de így volt jó :)


23F

2016. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy nem mentem el. Egy buli után volt, ahol sokat ittam (meg "más" cigi szívtam) és lehet emiatt egyszerűen nem mentem el. Aludtunk, majd folytattuk hajnalban, akkor sikerült. Érdekes volt. :D 26/F
2016. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én csak utána szoktam ezeket, ha ugy esik, de pl multkor előtte volt, aztán nekiálltam a 2 csajnak
2016. aug. 9. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt. És az sem rontott semmit az egész minőségén, élvezetén. Talán, az volt vele a baj, h a csajszi el volt keseredve, meg bizonytalanodva, h nem mentem el. Azt hitte valami nem volt jó. Én meg nem győztem nyugtatgatni, ekmagyarázni neki, h nem volt semmi baj, nagyon ügyes volt, mindent nagyon jól csinált, csak túlzottan stresszes voltam ahhoz, h elmenjek.
2016. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt egy exem, akivel a kapcsolat vége nagyon szar volt, meg az ágyban sem jeleskedett. Vele úgy az esetek felében nem mentem el ... mondjuk, hogy ne agyalja túl a dolgot megjátszottam neki az orgazmust általában. (Annak, hogy miért nem hagytam ott oka más oka volt.)
2016. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nálunk a stressz részéről volt, énmeg nagyon kialvatlan voltam és nem élveztem valami nagyot, mondtam is h üriteni pont jóvolt, őis elment 3x meg nála is ez a pont elég volt helyzet állt fent, aztán akkorát aludtunk mint egy ház :)
2016. aug. 9. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt néhányszor. Fáradtabb voltam, stresszesebb. Elég hosszú menet volt, mindketten eszméletlenül jól éreztük magunkat, és egyszer csak megrándult a farkam, mintha elsülne, kicsit leizzadtam, izmaim megfeszültek,... De semmi se jött. Ezzel együtt számomra is teljesen kielégítő volt 😊
2016. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az szomomorú, hogy a lányoknál ez természetes, akkor is nem stresszesek, részegek, fáradtak stb... És ezt mindenki, beleértve a párjuk is, természetesnek veszi, mert nekik így is tökéletes áám... Bezzeg egy férfinek jár az orgazmus, legfeljebb néha nagy kegyesen tekint el tőle ha túl sokat vedelt...
2016. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!