Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért irritálja az embereket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irritálja az embereket ha valakit kevésbé érdekel a szex?

Figyelt kérdés
Miért regálnak rá ezen az oldalon is ilyen nagy agresszivitással és lenézéssel? Az ő életüket ez semmiben nem befolyásolja, senkinek sem árt. Olyan fejlettnek érzik magukat a kifinomult szexuális kultárjuk ( ami általában annyit tesz, hogy ők bdsm nyomatják) miatt, közben meg úgy viselkednek mint az ovisok, "nem olyan mint mi, közösítsük ki!"...
2016. aug. 10. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Hát ez jó kérdés... Azért mert az emberek gonoszak. És mindenki azt hiszi hogy a szex körül forog a világ. Oké hogy egy egészséges párkapcsolat alapja a szex. De van aki kevesebb szexet igényel mint a másik és nem azért mert valami baj van az agyával.... Tudtommal még senki nem halt bele abba ha ritkán szexelt se abba hogy nem volt számára létfontoságú... Oké mi emberek vagyunk. Meg érzelmek meg minden. De igazából a szexnek ugyan az a funkciója mint az állatvilágban. A Fajfentartás!!!! Szóval igazából én se értem hogy miért kell azon hülledezni ha valakit ez nem érdekel...
2016. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1!(Kicsim!)

Nem a szex a kapcsolat alapja, mert szex van kapcsolat nélkül is, és kapcsolat is van szex nélkül, így ebben nincs most igazad.., A kapcsolat alapja a közös jövőbe vetett hit, egymás megértésével, és hasonló szintű intelligencia.. Sokan azt mondják, a bizalom a kapcsolat alapja, de ez is téves, hiszen attól még nem lesz érzelem, nem lesz közös jövőkép, és közös szellemi szint(közös hullámhossz)sem..

2016. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. ;)
2016. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen akkor szokott nálam előfordulni 8irritáció, kötekedés), amikor az aszexuális márpedig ragaszkodik ahhoz a nézetéhez, hogy a az ő állaspontja "magasabbrendű-felsőbbrendű", egyedüli helyes, stb.. Kötekedik, hogy milyen lenézni való a szex, stb.. Igen, az ő számára, az én számomra pedig nem.

Sok ember nem képes felfogni, hogy az ő szubjektív igazsága nem vetíthető ki más emberre. Van ilyen heteróbol, homoból, aszexuálisból, hiperszexuálisból, stb..


Én mindenki szexuális irányultságát tiszteletben tartom, amíg ő is az enyémet. De nem is megyek a homo részlegbe véleményért..


Vagy másik példa pont a BDSM... én magas szexkultúrával rendelekezőnek tartom magam, de a BDSM semmilyen szempontból nem vonz, nem izgat. De nem is érzem magam fruszráltnak ha egy bDSM-es leolt, h miről maradok le. Az ő dolga, ha neki a BDSM élvezet, én meg tudom magamról, hogy nekem nem.

DE nem is megyek a BDSM témákba vitatkozni, hogy milyen beteges meg rossz az...


Tehát ha az aszexuális elmegy a pofonért, akkor ne csodálkozzon hogy meg is kapja.


De embereket nem szexuális irányultságuk, hanem a jellemük alapján itélünk meg.

2016. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Szerintem azért, mert ez a világ ezt sulykolja belénk, h ez a legfontosabb, meg ekörül forogjon a világ.

A másik kedvencem meg az a hozzáállás, mikor emberek azt vallják, h azzal élvezed ki az életet, ha ész nélkül kefélsz össze vissza... :D Pl az ilyen szövegek "szerezd meg ami kell, most vagy fiatal, élvezd ki az életet, ne törődj semmivel, csak tedd ami jól esik"... Komolyan mondom szánalmas!

2016. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem aszexuálisokról beszélek, hanem bárkiről aki a skálán messzebbre helyezkedik a szexmániástól mint az átlag. Amúgy megdöbbentő, hogy 2016-ban ezen az oldalon mennyi ember még azzal sincs tisztában, hogy létezik aszexualitás, vagy hogy valós dolog és nem abnormális.

Amúgy pont azok szokták saját beállítottságukat etalonnak beállítani akik leszólják a visszafogottabb embereket.

2016. aug. 10. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
hiába magyarázzák márpedig neked akkor is baj van az agyaddal, és súlyos elfolytott önértékelésbeli és kisebbségi komplexusaid vannak, és a többi megérzi ezt és kapásból kiközösít, eltapos ahogy a selejteket szokás. Terméketlen meddő életű evolúciós zsákutca vagy, akit a szervezet kilök magából, hogy ne pazarolja az energiáját rá ;) evvan ezt dobta a gép, lehet lepontozni köcsögök! (*)
2016. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Engem nem nagyon zavarna ha nem kellene annyit szexelni. Meg lehet lenni nélküle ha a partner szeret akkor kibírható még ha heti 1x is. :)

17/f

2016. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

35%-os, az evolúciónak szerintem mindegy mennyit szexelek, mert egyből is lehet utód, szóval erről ennyit. xD Még jó hogy nem lehet cenire egyformának mérni mind a 7 milliárd ember szexuális vágyait. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Ezzel a kérdéssel pl szerintem semmi baj, bár kicsit furán van megfogalmazva, és mégis teljesen leszólták.

2016. aug. 10. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
De minek kell ide kitenni hogy valakinek milyenek a szex igénye? Az enyémet nem ismeri senki, a barátnőmön kivűl.
2016. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!