Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért menő a lányoknál ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő a lányoknál ez a "No Boyfriend, No problem" hozzáállás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 17:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
48%
Mert idióták ők is meg a pasik is.! A mai ' felnőttek, képtelenek egy normális kapcsolatot elkezdeni, és kezelni !! ;) :D
2016. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
úgy ahogy évszázadok óta ismert dolog, hogy nincs nő nincs sírás, aztán te amúgy is mit akarsz kezdeni egy nővel, kimosatod a szaros gatyádat vele, kiscsíra? :D
2016. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%

Nem menő, de igaz. Van aki tényleg menőségből mondja, de van aki tapasztalat alapján. Én egyetértek vele. Elég a szex, max. közös programok, de ennyi. Semmi kötöttség, a férfiak szeretnek féltékenykedni. Engem ne korlátozzon senki.


Egyébként kapcsolat nélkül nincs annyi probléma, legyen az bármi, mint egy kapcsolat néélküli szexuális kapcsolatban ahol nincs számonkérés.


23N

2016. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Mert no boyfriend,no problem :D
2016. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
25%
Mert tudnak k*rválkodni kötelezettség nélkül :D
2016. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 SIDLER22 ***** válasza:
78%
Hát én úgy vagyok vele hogy bár tudom hogy nagy lesz a fájdalom ha szakítok vele. De nekem akkor is megéri két év szerelem.
2016. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Mert igaz? A legtöbb férfi két szalmaszálat hősiesen keresztbe tesz udvarláskor, majd egy életen át elvárja a teljes kiszolgálást, a szexben meg önző és nem teljesít jól, innen egyenesen következik, hogy ha nincs boyfriend, akkor marad a nőnek egy csomó szabadideje, energiája, és ha vesz egy vibrátort, akkor még a kielégülése is garantált!
2016. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Mert savanyú a szőlő.
2016. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Igaz hogy csak egy idzet, de teljesen így látom. A szabadság a léelemem. "Egyáltalán nem hiszek a szerelemben. Csak a dugásban hiszek. Őszinte, hatékony, ezen kívül maximális az élvezeti értéke; mellébeszélés nélkül. "
2016. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%

Biztos lehetsz benne, hogy a magyar meg úgy általában az agyhalott európai pi.nák legtöbbje eleve képtelen bármiféle tartós együttélésre, szociálisan és erkölcsileg defektesek, képtelenek felfogni, hogy nem körülöttük és a pi.nájuk körül forog a világ, és az értékrendjük és életfelfogásuk egy nagy rakás sz.ar, az meg teljes képtelenség, hogy ilyenekből felelős, sikeres szülő legyen, akire fenntartások nélkül egy gyereket merne bárki bízni.

Márpedig ezeknek kéne szülniük annyit amiből a népesség fenntartható, de beláthatod az épp termékeny generációba tartozó nők tehetők elsősorban felelőssé a népesség csökkenésért, mert a p.icsájukat billegetni a gagyi primitív életükben jobb buli mint fejben felnőni és felfogni hogy ezzel nem fognak semmi értéket teremteni a világnak.

Mindemellett az a minimális magukhoz való eszük sincs meg, hogy k*rválkodás és a balek fajta hapik támogatása nélkül megéljenek a maguk lábán,

de tényleg hány nőt látsz te ebben az országban komolyan vehető felelős pozícióban, ami normális fizetéssel jár? max valami irodában egy cerkófmajom képességeire szabott melóben vagy amelyik néz ki valahogy egy pult mögött élő dekorációnak alkalmas.

2016. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!