Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25+ fiúk! Milyen számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ fiúk! Milyen számotokra az ideális női alak? Képet is lehet.

Figyelt kérdés
Tudom ízlések és pofonok, de kíváncsi vagyok. Én 100-70-100 vagyok, 65 kg és sportolok, szóval olyan Bódi Szilvi féle alakom van. Tehát nem nádszál, de arányos.
2016. aug. 10. 18:46
 1/9 PearlDiver ***** válasza:

Az ő alakja pl nekem nagyon bejön.

[link]

De messze nem az egyetlen "fajta" nőalak, ami tetszik :)

26F

2016. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Nekem az ilyen vékony,de még is nagyobbacska csípővel rendelkező csajok jönnekbe. Nagyon betud indítani


F28

2016. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
2016. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb lenen ha küldenél magadról egy képet akár privátba vagy ide kitennéd és akkor el tudnánk mondani a véleményünket.

De az adataid alapján ha valósak akkor nincs mitől félned.

Viszont ha szeretnéd és küldesz képet akkor konkrétan rólad is mondhatok véleményt.

2016. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most képet nem kergetek, de nekem a sportosan vékony csajok jönnek be, tenyérbeillő feszes mellel, széles csípővel, kerek-feszes popsival. A leírásod alapján valószínűleg te pont az esetem lennél :) 26/F
2016. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen lilásbordós vagy?
2016. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem lapos hasú jó fenekű csajok jönnek be.Mell méret nem lényeges(mindegy mekkora csak mellbimbója legyen!)

Ha van kedved küldj képet!

2016. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezekszerint jó nagy cicid van?:)
2016. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen :)
2016. aug. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!