Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról?...

Mit gondoltok az alakomról? Mennyi fogyással lenne ideális? (kép)

Figyelt kérdés

175 cm körül

(tudom, hogy fogyni kéne, teszek is érte, de érdekelne a véleményetek)


[link]

[link]

[link]


Tisztában vagyok vele, hogy a szerkesztés profikat megszégyenítő skillről árulkodik, köszi :D



2016. aug. 6. 01:23
 1/9 anonim válasza:
73%
Szerintem így se vészes. Stílusos, jól választott öltözékkel meg kifejezetten csinos is lehetsz. És neked legalább van melled is, van rajtad mit fogni is, nem úgy, mint az én esetemben sajnos, egyre soványabb vagyok. :/
2016. aug. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gyuszko802 válasza:
100%
Szia. Nincs semmi baj az alakoddal, persze mindenen lehet javítani. Nem tudom sportolsz-e, de hanem akkor kéne, egy kis kocogás, aerobik, fitness, bármi. Lehet csak kicsit lennél vékonyabb, de feszesebb és izmosabb a külsőd még nőiesebbé tenne. Viszont ha Te elfogadod magad így, akkor semennyit nem kell fogynod :) Sexi, teltkarcsú vagy :)
2016. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Kilókat nem tudok mondani, de egypár kiló zsírból fogyás mindenképpen kell (s nem 2-3, hanem több), izom pedig jöhetne fel.

Hogy kinek mi az ideális, az változó. Az egészséges szinten belül lehetsz picit zsírosabb, karcsú, de izmos is. Nekem a karcsú (nem vézna), finoman izmos alak tetszik, ha a genetika engedi, szolid kockahassal, persze nem roppant szálkásan, egy nőre több zsír kell (bár férfinál is az tetszik, ha van egy kis lekerekítés, nem csupa eresség), de nem mindenki van vele így.

2016. aug. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
En nem fogynek tobbet nincs nagy melled es ak meg kisebb lesz
2016. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Igazából fogynod nem kellene. A hasad nagy egy kicsit (nem vészes); nem tudom, azzal önmagában lehet-e valamit kezdeni.
2016. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyi szerintem nem kéne annyit fogynod mert így is elég jó az alakod. Persze azért van rajtad felesleg de nem olyan vészes, nagyon sovány ne akarj lenni, inkább adj le olyan 5-6 kilót, szerintem már annak lenne látszata és utána inkább az alakformálásra, erősítésre állj rá, mert így formásabb feszesebb alakod lesz ami nem is az a vékony de mégis jobban fogod magad érezni mintha teljesen vékonyra fogynál. Nem tudom mennyi idős vagy de a bőrödnek is jót teszel ha erősítesz, feszesítesz mert ha csak fogysz akkor kinyúlt löttyedt bőröd lesz ami visszahúzódik de az nem kevés idő 1-2 év is kell ahhoz. Ha csak picit fogysz és ráerősítesz akkor teljesen más lesz az összkép.
2016. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1 Öltözködni azt hiszem tudok, úgy viszonylag magabiztos is vagyok :) csak pl strandon érzem magam kellemetlenül. Te pedig ne aggódj a vékonyság miatt, egy csomó férfinek az jön be, és (öltözködésben is) nem csak a nőies stílus állhat jól! :)

#2 igen, igyekszem sportolni, heti legalább 4 alkalom kardio, plusz ha még belefér az időmbe, kedvembe, bicikli vagy valami más kissebb intenzitású mozgás is van. Köszönöm :)

#3 Haha, úgy látszik kb egyezhet az ízlésünk :D bár szerintem olyan nagyon sok izom nem hiányzik rám, mert van az, csak a zsír miatt nem nagyon látszik :'D

#4 a miatt annyira nem aggódom, B-C között van kb a mellem, bár néha tényleg nem bánnám ha egy kosárral nagyobb lenne.

#5 igen, az most kicsit nagyobb mint szokott, a ciklusom miatt. Meg mert előtte elég sokat ittam :P már most is sokkal jobb :D

#6 Ez a terv, bár az 5-6 kiló helyett nem bánnám ha év végéig akár több is lemenne zsírból. Erősíteni meg még viszonylag szeretek is, úgyhogy amiatt nem aggódom, hogy csak fogyni, izmosodni nem fogok. Csak diétával szerintem nem is tudnék sokat leadni, ahoz túlságosan szeretek enni :D


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. aug. 6. 09:43
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ha mindenképpen alakulni akarsz, inkább szálkásodni kéne egy kicsit, de azt se feltétlen. Egészséges alakod van.
2016. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75kg vagy? szerintem fogynod kellene kb 10kgot és folytasd tovább a sportot :)
2016. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!