Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 éves barátnőm van. Ő úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves barátnőm van. Ő úgy érzi, hogy 18 éves koráig nem szeretne lefeküdni velem. Van esély rá, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt. Elég gyakran szoktunk orálozni, én is neki, ő is nekem. És szeretjük is :) Meg az ujjazást is szereti. De ő most mégis azt mondja, hogy legalább 18 éves koráig várna. Ezt csak azért meglepő, mert szerintem nincs akkora különbség szex és orál között.. Mármint ha valaki az utóbbit szereti, akkor miért szeretne még majdnem 2 évet várni a szexre?


Szerintetek van esély rá, hogy hamarabb is vágyjon rá? :) Tippeket, tapasztalatokat várnék.. Szeretem őt, nem akarom e miatt elhagyni...


18F(mindketten szüzek vagyunk)


2016. aug. 10. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

#7

Nagyon jó emberismerő vagyok, azért irtam amit írtam. Hiába nyomkodják a hozzád hasonlók a piros gombot. Az a nagy büdös valóság hogyha a kiscsaj nem akart dugni egy éve, akkor már nem is fog. Legalább is a kérdezővel nem. Őt csal egy szimpla havernak tartja akivel lehet moziba menni, beszélgetni stb. Ne mondd már azt, hogy jogos elvárás, hogy egy 18 éves életerős fiatalember 3 évet(!) várjon a szexre, csak mert egy hülye kis liba igy döntött. És a srác igényei? Azok le vannak sz**va? Pont erről dumáltam: Szégyellnie kéne a vágyait, Holott azok természetes lek. De ga valami csoda folytán fordítva lenne a kérdés, vagyis a srác váratná a csajt évekig, akkor már rég idefirkáltad volna, hogy "hagyd ott azt a tökrtlen vesztest, nem szeret téged" stb. És akkor a végére odaokádod a szokásos "ha szereted akkor vársz" című bicskanyitogató fa***ot. Hát nem! Ha a csaj szeretné akkor akarna dugni vele.

2016. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#9

Nincs igaza. Ne hallgass rá. A szex nem valami jutalom amit ki kell érdemelni.

2016. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

De igen. Egy lány szüzessége igenis jutalom. Csak egyszer adhatja oda valakinek az életben, nem mindegy, hogy ezt hogyan/mikor/milyen körülmények között teszi, mert élete végéig emlékezni fog rá.

Nem kívánja a kérdezőt? Könyörgöm, szűz lányról beszélünk! Ha harmincasok lennének, akkor igazatok lenne. De látszik, hogy fogalmatok sincs egy szűz lány lelkivilágáról.

2016. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha kívánná már rég dugtak volna.

Nem ajándék csak egy állapot. Ennyi erővel a srácok szüzessége is kincs. Ja bem az betegség igaz?

2016. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Dehogy betegség. Szerintem egy pasi számára is meghatározó, életre szóló élmény az elvesztése.

Csak 16 éves! Hogy mondhatjátok, hogy ha szeretné, már dugtak volna? Majd fognak!

A fogyasztói társadalom próbálja mindenkibe beletáplálni, hogy ez nem fontos, ez csak egy állapot -- és milyen sikeres az agymosás!

2016. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha Ennyire éretlen a szexhez akkor babázzon.

Ez nen a fogyasztói társadalom hibája csa mára sikerült felszámolni azt a sok évszázados bigott idiotizmust ami elnyomta az emberek természetes szexuális vágyait.

2016. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező nyugi, nem kell 18éves koráig várnod, van egy osztálytársam, aki 18éves koráig várni akart. 2éve voltak együtt, mikor megtörtént, a lány akkor lett 17, a fiú 20 éves volt.
2016. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 11. 19:59
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
Nyomorék! Miért nem 18+éves csajjal kezdesz?!
2016. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

Egy lánynak sokkal nagyobb kockázat a szex, mint két tolás meg egy élvezés. Fáj, terhes lehet, leriibancozzák, megnyílik, de elhagyod.


Aki azt mondja, ha szeret, már rég dugni akarna, az valószínűleg ezt mondja a nőjének. Ez nem más, mint érzelmi zsarolás, ha annak mondja, akivel kapcsolatban van, akkor bántalmazó kapcsolat első jele.

2016. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!