Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti be szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti be szoktatok nedvesedni attól, ha egy pasi véletlenül hozzáér a feneketekhez a nagy tömegben a buszon vagy a villamoson?

Figyelt kérdés

Sok lány, nő úgy csinál mintha nem is venné észre, de azért ezt mégis minden esetben észreveszitek, nem?


Leszivatós válaszokat nem kérek! :-D Aki nem pesti és nem tudja miről beszélek, annak nem inge, nem veszi magára! :-)


Csak komoly, megfontolt válaszokat szeretnék komoly hölgyektől! :-) :-D


Előre is köszönöm! :-)


2016. aug. 11. 19:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha idegen tenné ezt, belekönyökölnék keményen a bordái közé én is "véletlenül".
2016. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Inkabb zavaro es irritalo ez a viselkedes ...

Alt szolok erte hangosan ...

2016. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Látszik, hogy halvány fogalmad sincs hogy működnek a lányok...

Csak egy tipp: nem úgy mint a fiúk! Nem izgulnak fel a lágy szellőtől is.

2016. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát..nekem ez nem a fantáziámat mozgatná meg, hanem a könyökömet a gyomrába :D
2016. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól se nedvesedek be, ha a barátom fogja meg a seggemet csak úgy, ha meg egy idegen akkor főleg nem.
2016. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ennyitol?

Nekwm olyan is volt,hogy en mar lepcson alltam a pasi a lepcso elott.. es a fejem az agyekaval volt kb. egy vonalban...eselyem nem volt megfordulni odebb allni.. szerencsere azert nem ertunk egymashoz... de inkabb volt kellemetlen a szitu, mint izgato... (o is zavarban volt)!

2016. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ennyitől, még nem nedvesedem be.
2016. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha vadidegen tapogatna konkrétan megütném. Páromnak persze szabad, de azért ennyitől nem kezdek el tocsogni.
2016. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem, inkább azon kezdek agyalni hogy vajon véletlen volt e vagy direkt. És mindenképp ideges leszek mert utálom a tömeget és ha idegenek hozzámérnek a tömegben...hát még ha intimebb helyen.
2016. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem!!

Viszont ha már olyan közel állt, "véletlen" ráálltam a magassarkúval a lábfejére. Nekem kicsit kényelmetlen volt, de ő biztosan élvezte, mert nem szólt, csak izzadt. Utána kicsit sántikált, de legalább jól benedvesedett. Az inge biztosan.

Legközelebb tudni fogja, miért kell egy lépés távolságot tartani idegenektől.

2016. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!