Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti be szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti be szoktatok nedvesedni attól, ha egy pasi véletlenül hozzáér a feneketekhez a nagy tömegben a buszon vagy a villamoson?

Figyelt kérdés

Sok lány, nő úgy csinál mintha nem is venné észre, de azért ezt mégis minden esetben észreveszitek, nem?


Leszivatós válaszokat nem kérek! :-D Aki nem pesti és nem tudja miről beszélek, annak nem inge, nem veszi magára! :-)


Csak komoly, megfontolt válaszokat szeretnék komoly hölgyektől! :-) :-D


Előre is köszönöm! :-)


2016. aug. 11. 19:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én láttam olyan pasit aki pont ezt csinálta mint a kérdező de a nadrágja le volt huzva mint a sok fiatalnak és a pulcsi szokatlanul hosszú volt de a jobb keze a zsebben volt éa mindig mozgot. Gondoltam görcsöl de álló farkát izgatta miközben nőkhöz simult hozzá.

Vannak ilyen beteg emberek is de akkor egy lány sem vette észre.

2016. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Foglalkozásszerűen nem csinálom ezt, csak ha éppen úgy jön ki a helyzet, akkor viszont nem tüsténkedek elhúzni a kezemet onnan ahol éppen van, inkább élvezem az adott pillanat gyönyörűségét. Ami viszont különös, hogy sokan azt írjátok verekednétek ilyen esetben, ehhez hasonlót azonban eddig én még sosem tapasztaltam. Inkább az a jellemző, hogy illedelmesen, könnyed eleganciával félrehúzódnak. Van aki még mosolyog is egyet, olyan "bocsi, de most inkább nem" stílusban... De ez igazából ritka, mert ahogyan a bevezetőben is utaltam rá, inkább azt tapasztalom, hogy úgy csinálnak mintha nem vennék észre, de nem tesznek ellene semmit sem. Illetve jópárszor előfordult, hogy direkt közelebb is jöttek, volt olyan aki megfordult és konkrétan hozzám simult, ezt követően pedig hozzám ért a melle és a szánk szinte már majdnem egymásba gabajodott... Szóval ha nem is gyakori, de mondjuk 10–ből 8–an inkább érdeklődni kezdenek, egy csaj pl. valamelyik nap szépen beigazította a fenekét, a farkam pont középre a kettő közé sikeredett... És direkt csinált, ő fordukt úgy, ez teljesen egyértelmű volt a részéről... A szagolgatás viszont nem ritka, sokszor előfordult: egymásnak nyomódva álltunk és szinte azonnal elkezdett szimatolni és szagolgatni a főszereplő hölgy... Az egyik kedves első válaszoló kérdésére, aki a 80 éves néni iránt érdeklődött azt válaszolom: ilyen esetben toleráns és türelmes vagyok. Egyszer a Nyugatinál egy erősen sportoló kinézetű, de jól öltözött férfi elkezdett kiabálni egy idősebb nővel, hogy büdös a szája meg minden... De én pl. ilyet soha nem tennék, idősebb nő esetében buddhista önuralmat gyakorolok és megértem a helyzetét, próbálok nem utalni arra, hogy nem tartom vonzónak – hanem arra gondolok neki ez most biztos egy hatalmas nagy élmény ami a fiatalkorára emlékezteti... Egyszer volt csak amik nagyon zavart a dolog, de az ápolatlan és tényleg nagyon visszataszító volt. A fiatal lányokat, nőket szeretem inkább, ez talán természetes és érthető... Férfiak esetében viszont arrébb szoktam menni, de akkor is próbálok korrekt lenni, nyilván nekem is kellemetlen ha az gondolja homofób vagyok, szóval inkább udvariasan utasítom vissza a homoszexuális közeledéseket, az ilyesmi engem egyáltalán nem hoz izgalomba. Az viszont igaz, hogy egy férfi farka egy jó nőre egy pillanat alatt képes teljesen megmerevedni; tálán nem kell hozzá még egy teljes pillanat sem, hihetetlen hogyan tudja a szervezet megoldani, hogy annyira rövid idő alatt egy csomó vér oda betóduljon, valami eszement tempóba kapcsolhat ilyenkor a szívpumpa... Hacsak nem a szervezet előbb tudja meg amikor tetszik valaki és csak utána jut el tudati perifériára a dolog, ezt is el tudom képzelni... Na jó, köszönöm szépen mindenkinek a kedves és tényleg komoly, értelmes hozzászólásokat, mentek a zöld pacsik és pacskerok... :-D
2016. aug. 12. 10:33
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, te ragaszkodsz ahhoz, h úgy veszed észre 10ből 8nak bejön, de a kérdésed alapján úgy tűnik, 21ből 19nek mégsem jön be. Nem tudom neked milyen lányok dörgölőznek oda a buszon, vagy h egyáltalán milyen buszon utazol, de vmit nagyon benézel azt hiszem.
2016. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom másokkal hogy van, én személyesen ezt tapasztalom. :-) És olyan eddig még egyszer sem volt, hogy valaki agresszíven reagált volna. Hogy melyiken? Hát azt nem mondom meg... :-D Aki kitalálja kap egy dupla pacsit! :-D
2016. aug. 12. 12:03
 25/26 A kérdező kommentje:
Vagy inkább egy csacsit... :-D
2016. aug. 12. 12:04
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha izgi a szitu akkor igen.
2016. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!