Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket melyik zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket melyik zavarna, ha zavarna? Ha a párotoknak erős vénás szökése van (volt műtét, de az nem segített semmit) a péniszében és erre gyógyszereket szed pl. viagrát, vagy péniszgyűrűt vesz fel és így elégít ki titeket?

Figyelt kérdés
Most 2 év után van párom, és nem tudom melyiket használjam. Még nem beszéltem vele erről. De nekem soha nem volt stabil percekig tartó merevedésem, olyan volt h 80%-ra feltornászom, de 10 mp és nullára esik vissza. Ezért gondoltam, hogy vagy gyógyszereket szedjek-e, vagy egy humánusabb és pénztárcakímélőbb dolog a péniszgyűrű. Sajnos nem rajtam múlik a dolog, meg nem is a lányon, hogy emiatt nincs rendes merevedésem. De nem is vagyok impotens.
2016. aug. 12. 08:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a péniszgyűrű barátságosabbnak hangzik, de nem tudom elképzelni a helyzetet, én a napi több szex híve vagyok
2016. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de arra gondoltál már, hogy esetleg milyen lelki, pszichés okok állhatnak a vénás szökésed mögött? Hogy miért alakult ki ez nálad? Jó, persze a hajlam lehet örökletes, de egyre többen vallják, hogy minden fizikai tünet mögött azért húzódik valami lelki katalizátor is.
2016. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Semmi lelki dolog nincs. Eléggé magabiztos vagyok. Ez most testi betegség sajnos.
2016. aug. 15. 10:44
 14/17 A kérdező kommentje:
Uh, az durva, vagyis a napi több szex. Volt egy jóképű, izmos haverom. Ő is bírta a szexet a párjával, de ha volt is napi 2, utána 1 nap szünet jött. Tehát nem lesz könnyű olyan embert találnod, aki ezt bírja és rá is ér (a legtöbb ember dolgozik, munka után kevésbé bír szexelni).
2016. aug. 15. 10:45
 15/17 anonim ***** válasza:

van párom, ő bírja és igényli is

bár valóban tényleg kevés pasi képes napi több igényes szexre

párodtól kérdezted, hogy ilyen téren mik az igényei? lehet neki is minimális, akkor nem lesz gond

2016. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Minden 2. nap szeretne velem ágyba bújni, eddig ezt mondta. Fiatalabb 9 évvel, mint én. De neki egy kis simogatás is felér egy jó szex-szel. Vagyis majdnem 1 hónapja vagyunk együtt, eddig ez így működik.
2016. aug. 15. 14:30
 17/17 Archduke88 ***** válasza:

Kedves kérdező!


Tudom, hogy régebbi kérdés már..

De mi a helyzet veled?

Együtt maradtatok?

És ez a vénás szökés, hol (andrologia?) és hogy derült ki???

2022. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!