Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába intim tornázok minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába intim tornázok minden nap, szex közben puncipukizok. Mit tehetek még ellene?

Figyelt kérdés
Nekem rettenetesen kínos, hiába mondjátok, hogy nem az. Lassan már szexelni se merek. A mindennapi intim torna ellenére is ez van. Ha bepucsítok, és a pasim széthúzza a fenekemet, már akkor bemegy a levegő. El tudnék süllyedni szégyenemben.

2016. aug. 12. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ne hidd hogy csak a tág puncinál fordul elő.. Én szűkebb vagyok az átlagnál mondhatni extra szűk.. És ha nagyon be vagyok nedvesedve és a párom olyan pózban pumpól akkor nekem is szokott pukizni a puncim meg cuppogni.. engem is idegesít főleg a cuppogás.. De jót mosolygunk és folytatjuk tovább. 22 / L
2016. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mióta intim tornázól? mert 1-2 hónap még kutyafüle...
2016. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A pasik 99% - a szereti ! :D
2016. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pár hónapja, nem tudom biztosan, de kb. 3.
2016. aug. 12. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor van ez ha szuk vagy es nagyon nedves. Legalabb is en igy tudom, hogy mivel szuk a hely nem tud rendesen hallkan kijonni a levego igy bent ragad, ami ha tul sok lesz vagy kihuzza a parod akkor valahogy ki kell jonnie. Amugy meg ezzel nincs semmi baj, nem zavarja a pasikat.:)
2016. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én pont úgy tudom, hogy aki tág annak megy be a levegő.
2016. aug. 13. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!