Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik olyan ingyenes szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ingyenes szexpartnerkereso ahol nem akarnak lehuzni pénzel es ahol nem prostik vannak hanem normális emberek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

gyakorikerdesek.hu :)))


Amúgy nincs ilyen. Próbáld meg a Tindert.

2016. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Szerinted a prostik nem normális emberek? Rosszul vagy összerakva, ha igy itélkezel másokrol!
2016. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szexrandi. De mondjuk Találka.hu-n és Badoon is lehet ilyenre találni embert.
2016. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Az igazság az, hogy egy normális, nem tízes IQ-val rendelkező nő nem regisztrál ilyen oldalakra. HA éppen dugni támad kedve, lemegy egy szórakozóhelyre és felcsíp vagy felcsípeti magát valamilyen csávóval, de akkor sem neten hirdeti magát.
2016. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, mit akar az a nőktől, akinek nincs rá pár ezrese hogy befogadja egy ilyen oldal.

Pizzára hogy fogod a csajt elhívni?

2016. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha egy italra se birod meghivni akkor verd ínkább ki az olcsóbb

igy vagy úgy fizetned kell ugyis

2016. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A love.hu az egyetlen működőképes oldal....regisztrálj..nézz körül...olvass el mindent...de ne írj..jöjj rá az oldal működésére..

Max egy nap...azután vásárolj VIP tagságot..1400 ft körül van...és normálisan próbálj közelíteni mindenkihez..hidd el megéri.. Én egy vidéki városban élek egy hónap alatt 4 alkalmi partnert..találtam..Ja és ott ismerkedtem meg a Szerelmemmel...

53F

2016. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!