Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ennyire undorod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire undorodik magától?

Figyelt kérdés
Barátom, ha orálisan kényeztetem, még nem ha nem is orgazmussal végződik, nem csókol meg, csak miután fogat mostam. Ha elélvez bennem, utána már nem hatol újra belém, sőt, kézzel sem nyúl hozzám addig, ameddig nem zuhanyoztam. Azt mondja, taszítja a sperma.
2016. aug. 12. 09:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
hátezhülye passzmeg. Ilyen elfogadod vagy sikítva menekülsz
2016. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Van ilyen pasi akit zavar ez még nem azt jelenti hogy baj van vele... De ha Ő kinyal utána alapnak tartja hogy meg csókold vagy azt se teszi?
2016. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Malanana ***** válasza:
62%

mániásfajta lehet sok mániával...

ehhez türelem kell nagyon sok

2016. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Tőlem nem undorodik, csak a saját (meg gondolom mindenki más :D ) spermájától.

Eleinte azt sem engedte, hogy én a számba vegyen a hímtagját, mert az gusztustalan szerinte, de ezen már sikerült túllépnie.

2016. aug. 12. 09:14
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
...sikítva menekülj. E Z N E M N O R M Á L I S ! ! !
2016. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Súlyos eset. Bírod még?
2016. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem, ez nem normális.

Valami nagyon súlyos trauma vagy pszichés probléma lehet a háttérben.

Ezek szerint nem is maszturbált életében? Hiszen olyankor nehéz elkerülni, hogy valaki egyáltalán ne érintkezzen a saját spermájával.

Ha valaki a saját testnedvétől viszolyog, akkor soha nem lesz képes a saját testét sem igazán megismerni és szeretni. Innentől pedig a partneréét sem fogja tudni.

Hááát, ez nagyon gáz. Beszélj vele erről! Vagy tedd ki sokkterápiának, hogy legközelebb a szeme láttára szétkened magadon vagy élvezettel lenyalogatod az ujjaidtól.

2016. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Több, mint 5 éve vagyunk együtt. Valóban sok mániája van, de zömmel az idő megoldotta. Ezen nem nagyon tudunk túllendülni, de a legjobbakat remélem. Vajon lelki oka lehet ennek, vagy személyisége ilyen?
2016. aug. 12. 09:28
 9/23 A kérdező kommentje:

Utolsó megelőzött, válaszolt a kérdésemre. :)

Volt, hogy a számba élvezett, majd lenyeltem, napok után is meghökkenve emlékezett vissza, hogy ezt tettem. Illuminált állapotban történt, józanul nem engedte volna. Természetesen szokott magához nyúlni, utána pedig fürödni.

2016. aug. 12. 09:33
 10/23 anonim ***** válasza:
6%
Ez átlagos, a legtöbb pasi így van ezzel.
2016. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!