Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Egész ideálisnak lehetne mondani a kapcsolatunkat, leszámítva, hogy kb a semmiért depressziós(régi dolgok miatt, amin igazán túl tehetné magát és egyébként meg fiatalon mindene meg van amire egy férfi vágyhat).


A lényeg, hogy valamelyik nap beszélgettünk és felhozta a szokásos témát, ami a jól gondoljam meg vele akarok lenni stb. kezdetű lemez volt. A végén meg kinyögte, hogy nem is élvezi a szexet(régen sem). Viszont fürödtünk a kerti medencében és este felé meg száradás közben néztünk sorozatot fürdőruhában és teljesen begerjedt.


Én ezt nem értem. Még ha egy nő nem élvezi a szexet megértem, de egy férfinak ez úgymond az életcélja. Ha meg nem élvezi ne csinálja. Kérdeztem is tőle, mert ez nekem fura és eléggé ellentétes egymással, de erre csak annyit mondott, hogy hát ettől függetlenül férfiből van.


Ez mi? Begerjed, de nem élvezi a szexet? Vagy csak én vagyok ennyire egyszerű, hogy amit szem szeretek nem csinálom?


2016. aug. 15. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Én meg ezt nem értem, hogy hogyan lehet ennyire lealacsonyítóan egy kalap alá venni a két nemet:

"ha egy nő nem élvezi a szexet megértem, de egy férfinak ez úgymond az életcélja"


22/L

2016. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én csak saját tapasztalataimból indultam ki, mert ilyen esettel még nem találkoztam.

De ha nem tudsz értelmes tanácsot adni inkább ne is írjál.

2016. aug. 15. 19:41
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem voltam ilyen élethelyzetben, de most a szent dogmáid kártyavárként dőltek le.


És a férfi is csak emberből és ha a lelkében nem ok valami akkor a szex sem lesz ok. Szóval helyre kéne lelkileg tenni, ez minden bajok forrása.


És azt mindig vedd számításba, hogy ok megvannak azok a társadalmi sztereotípiák, amik beskatulyázzák a férfiakat, ők az erősek, kezdeményezők, a tettre készek, határozottabbak, logikusabbak és keményebbek. De ők is ugyanúgy félnek, akár csak nők, csalódnak, fáj nekik ha rosszul bánnak velük, vagy elutasítják. És persze ugyanolyan gyávák tudnak lenni, mint a nők.


Szóval itt ezek a társadalmi sztereotípiák nem érnek semmit. Ő lélekben más mint a többi és több törődés és odafigyelést igényel, sanszos, hogy szakemberes segítséget is.

2016. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát öcsém, te sem vagy még érett agyilag
2016. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt egyikőtöknél sincsenek rendben fejben a dolgok. Szexen elmélkedés helyett, inkább ezen kellene dolgozni.
2016. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemsokára megy majd szakemberhez, de akkor valószínűleg tényleg ez a depressziója, meg önbizalomhiánya áll minden baja mögött. Pedig tényleg nincs oka rá.
2016. aug. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!