Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat ez a dolog nagyon. Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat ez a dolog nagyon. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Az van hogy engem nagyon izgat ha valaki lekicsizi a farkamat,szidja,cikizi..stb de csak ha őszintén teszi azt.

És izgatna az is ha barátnőmet valaki megdugná és jobban élvezné vele mint velem..stb (ilyen nem hiszem hogy fog valaha is történni) és izgatna az is ha valakivel beszélgetne a szexről..stb szeretem a barátnőm ő is engem és a szex is jó köztünk nincs ezzel probléma. De tanácstalanok vagyunk mit tehetnénk hogyan segíthetne hogy kiéljem ezt a vágyamat mert nagyon rohadtul izgat. Esetleg valami tanács,tipp? nagyon megköszönném. 19/F



2016. aug. 19. 02:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És kb 3-4 éve jöttem erre rá hogy izgat ez a dolog mikor elkezdték mondani hogy milyen kicsi a farkam meg szidni neten keresztül és ez azóta fenn áll.
2016. aug. 19. 02:55
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
KICSI A FARKAD !!!!!!
2016. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ejnye, te mikropéniszű! :D
2016. aug. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy hivatasos Dominat
2016. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk egy 18-20-24 centis péniszre nehéz azt mondani hogy kicsi. Úgy velősen őszintén hogy még el is hidd hogy komolyan gondolja... De az hogy mással dugjon és élvezze is hát az már sok. A legtöbb pasi ilyenkor át tudna menni gyilkos üzemmódba ha a csaja mással keféli szét magát és még élvezi a r..banca..
2016. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5

De vicces vagy! Koviubi!

2016. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
A #4-es bizonytalansága a farokméretét illetően abból fakad, hogy a válasza írásakor a sírástól elkezdett remegni az ölében a mikroszkóp, emiatt csak pontatlan méréseket tudott végezni péniszéről.
2016. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem regelj vmilyen bdsm oldalra(van magyar ne aggódj) és írd ki h ezt akarod, h te iylet keresel.

Ketten is lehet regisztrálni, tehát a pároddal, és akkor 3.at kerestek. :)

2016. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Kicsi a farkad.

Megdugtam a barátnődet és jobban élvezte velem,mint veled!


Mostmár boldog vagy?

2016. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De jo hogy vicceltek.. nem ilyen valaszokra szamitottam de aki normalisan valaszolt annak koszonom. Es 12-13 centiva farkam allva es 4,5 cm vastag.
2016. aug. 19. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!