Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat ez a dolog nagyon. Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat ez a dolog nagyon. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Az van hogy engem nagyon izgat ha valaki lekicsizi a farkamat,szidja,cikizi..stb de csak ha őszintén teszi azt.

És izgatna az is ha barátnőmet valaki megdugná és jobban élvezné vele mint velem..stb (ilyen nem hiszem hogy fog valaha is történni) és izgatna az is ha valakivel beszélgetne a szexről..stb szeretem a barátnőm ő is engem és a szex is jó köztünk nincs ezzel probléma. De tanácstalanok vagyunk mit tehetnénk hogyan segíthetne hogy kiéljem ezt a vágyamat mert nagyon rohadtul izgat. Esetleg valami tanács,tipp? nagyon megköszönném. 19/F



2016. aug. 19. 02:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Velem ez megtörtént.20 centisrt fogott ki,aki több órán át bírta.A gond ott volt,hogy mi is szerettük/szeretjük egymást,de b.nőm valóban jobban élvezte.Maga a tudat,hogy én tudom,a jobb pasi,én is hasonló mérettel rendelkezem mint Te,kérdező.Hát ezek után alig állt fel,mert arra gondoltam hogy ugyse olyan jó neki,mint a nagyméretűvel.És ráadásul most már engem kihagynak belőle,illetve nem mondhatom azt hogy ne menjek el vele.Mert akkor én vagyok a szemét és sértődés van.Szóval vigyázz mit kívánsz!
2016. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Előző vagyok,bocs,elgépeltem.Szóval most már semmit se tudok az ellen tenni h ELMENJEN vele.Az izgi része izgató volt,de ezért kiveszett belőlünk a hétköznapok meghitt öröme.Még leírva látni is abszurditás,ilyen idilli szavakat,ilyen szituáció felvázolása után.
2016. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hát még szép!!!Mit gondoltál majd az otthoni meló utáni félóra a te kis méretű megszokott dolgaiddal jobb lessz?Mint a k***ógép aki mint irod órákon át nyüstöli?Megemelkedett némileg az ingerküszöbje asszonykának.Innen nagyon nehezen tértek vissza!A megszokott élethez!Amugy meg mindenkinél van jobb szebb!
2016. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám erre azt mondaná, hogy jódolgodban nem tudod, mit csinálj.
2016. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet jelentkezni megdugni a kis ribidet? :)
2017. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!