Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek volt olyan időszak az életetek során, amikor visszataszítónak találtátok a puncit?

Figyelt kérdés
Különösen amikor feltárul annak belseje, a kilógó kisajkak és ugye a nyálkahártyák, csikló, húgycső kivezető nyílása, stb. Hallottam már olyat - nem kis meglepetésemre - hogy egyes fiatal emberek ezt így nem találják túl vonzónak, és leginkább egy osztrigához hasonlítják, amit ugye hazánkban nem sokan fogyasztanak. Nálatok mi tehát a helyzet? Volt-e esetleg olyan időszak, pl tinédzser korban vagy akár később is, amikor ez a punciundor fennállt nálatok? Valamint mi vezetett ahoz, hogy elmúlt? Merthogy elmúlik az egészen biztos, hiszen szerencsére a legtöbb férfi aztán már imádja a puncit, akár nyalni, akár más módon magáévá tenni...

2016. aug. 20. 16:20
1 2
 11/11 János Gilján ***** válasza:

Általánosan a punciktól szerencsére sosem undorodtam, de az tény, hogy találkoztam már olyan példánnyal a pályafutásom során, ami nagyon nem volt szép. Szerencsére a feleségemnek kimondottan szép puncija van, mondjuk külalakra 10/8, de találkoztam már 10/10-es gyönyörű darabbal és 10/3-mas csúnyasággal is.

Azonban önmagában a külalak természetesen nem sokat számít, valós értéket ez nem sokat hoz egy párkapcsolatba. :) Ha a feleségemé lenne a világ legcsúnyább puncija, akkor is szeretném őt, a 10/8-as punciszépsége számomra több, mint tökéletes.

2017. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!