Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandosságod során mely...

A várandosságod során mely időszak (trimeszter) telt a leglassabban és melyik a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a leglassabb az szerintem az utolsó időszak, főleg az utolsó pár nap..nekem mindkét terhességem alatt az utolsó pár nap olyan volt mint ha hónapok teltek volna el.

A leggyorsabb szerintem pedig talán a 2. trimeszter.Akkor már elmúlnak jó esetben a rosszullétek, még nem olyan nagy a poci, elkezdődik a magzatmozgás ami tök jó és érdekes.Ez a legszebb és legjobb és a leggyorsabban elmúló időszak a terhesség alatt! :)

2014. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsö és a harmadik trimeszter lassan a második trimeszter gyorsan eltelt.
2014. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az utolsóról nem tudok nyilatkozni még, de nekem az első úgy telt el,hogy nem vettem észre. :)

A másodikban szenvedek. :( Biztos a meleg is tehet róla.

Remélem a harmadik jó lesz.

2014. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első a leggyorsabban, hisz "rövidebb" is, mint a többi (igaz, ott volt egy hét, ami nagyon hosszú volt, talán a második a leglassabban. Utolsó megint gyorsan.
2014. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attòl függ melyik terhessèg. Az elsönèl a vège volt màr unalmas nagyon a mostaninàl meg repül, inkább az eleje volt hosszù kivàrni a 13 hetet hogy megmarad e?
2014. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első trimeszternek azt hittem soha nem lesz vége. Egész nap rosszul voltam, hánytam, ólomlábakon járt az idő. A második trimeszter pikk pakk elment, és a harmadik is. A második terhesség meg szinte el sem kezdődött és már szültem is:)
2014. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!