Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális lenne? Vagy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lenne? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány.. 24 éves, csinos, igényes, kedves, de nagyon visszafogott, és úgy látom, hogy kerüli az új embereket, nőket férfiakat egyaránt. Persze nem sikerült még megismernem rendesen, mert nem igazán ad rá esélyt.

Megkérdeztem a lányt akinél találkoztunk, hogy mi van ezzel a lánnyal? mert nagyon megmozgatta a fantáziám, és mondta, hogy nem akar elszomorítani, de tuti nincs esélyem.. :D aztán beszéltünk róla, és mondta, hogy a családján kívül nem nyit emberek felé, és a munkáján kívül nem kommunikál gyakorlatilag senkivel, soha nem volt még pasival.. kérdeztem tőle, hogy csajjal? arra is azt mondta, hogy nem.


2016. aug. 21. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ettől még nem biztos hogy az. Persze lehet, simán. De ha barátai sincsenek akkor inkább aszociális szerintem..persze e mellé társulhat aszexualitás és aromantikusság is. De lehet hogy nem az, csak félénk, vagy mások a prioritásai és ha találkozik a megfelelő emberrel aki elég kitartó akkor feloldódik benne ez.
2016. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Lehet ilyen a személyisége. Én is elzárkóztam a kapcsolatoktól, de mikor jött a szerelem, végül belementem.
2016. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Figyelj, próba cseresznye. Lehet csak senki se nyit felé igazából. Ha aszexuális az meg hamar ki fog derülni.
2016. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak zárkózott. Nem biztos, hogy aszexuális.
2016. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok csak férfiban. Az a tanácsom, hogy óvatosan közeledj felé, a gyors tempótól nemhogy csak megijed, hanem el is rohan majd. Szerintem barátkozva lehet érdemes közelíteni hozzá, illetve ha passzol az érdeklődési körötök, akkor azon keresztül. Ha például mindketten képesek vagytok órás kiselőadást tartani a politikai helyzetről, akkor már nyert ügyed lehet. :)

Legalábbis nálam ez válna be, alapvetően félek a másik nemtől.

2016. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!