Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan ferfi akinek nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ferfi akinek nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy ferfival. Elkezdtunk ismerkedni, beszelgetni. 2 ora tarsalgas utan elmondta hogy szamara a szex a legfontosabb a kapcsolatban, a fo motivalo ero. Erre en mondtam hogy szamomra nem kozponti kerdes, es ezutan mar nem is keresett, mert szerinte nem ugyanazt ertjuk kapcsolat alatt. En nem arra szeretnem alapozni a kapcsolatot de ugy vettem eszre mar masnal is hogy a ferfiak igen.
2016. aug. 21. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van itt. Én vagyok az élő tanu.
2016. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt soha az az első ha kapcsolatról volt szó :)
2016. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

nekem a testi érintés az elsődleges szeretetnyelvem, de abból inkább az ölelés ami a legtöbbet számít...sokaknak fontos a szex, számomra is fontos olyan szinten, hogy a kapcsolat része, DE a kapcsolatban rengeteg dolog fontosabb számomra...


23F

2016. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, nekem sem olyan fontos.
2016. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetes, inkább a komoly kapcsolat, mint az egyéjszakás
2016. aug. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok, ha szexelni akarok ahhoz nekem nem kell nő, teljesen jól ki tudom saját magamat elégíteni, sőt, a nő számomra csak egy zavaró tényező.
2016. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van.
2016. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szex csak masodlagos. Sokkal fontosabb hogy milyenek az adott no tulajdonsagai. Ha van esze, kedves, megbizhato, es ki is nez valahogy (nem kell topmodellnek lennie, de azert meg lehessen jelenni vele az utcan) akkor tokeletes. :)
2016. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!