Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem a szerelem a legfontosabb!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a szerelem a legfontosabb!? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nos lenne egy kis történetem. Remélem lesz aki végigolvassa. Tavaly minden álmom egy barátnő volt. Az hogy legyen a szüleimen kívül egy olyan személy aki feltétlenül szeret engem. Ezt mindig egy biztos pontnak éreztem. Keresgéltem a megfelelő lányt. Úgy alakult hogy a tavalyi évben 2 barátnőm is volt. Az egyikkel egy hónapig voltam együtt. A másikkal egy fél évig. Miután szakítottam vele egy ideig szomorú voltam, de hamar kilábaltam belőle. Újra elkezdtem az ismerkedést kicsit kevesebb lelkesedéssel. Ez kb májusig tartott. Akkor ugyanis elérkeztem arra a pontra hogy egyáltalán hidegen hagy a csajozás. Nos olyan még nem volt az elmúlt 2 év alatt hogy ne beszélgettem volna folyamatosan, minimum 1 lánnyal. Vagy hogy ne lett volna képben senki. Olvastam sok könyvet, néztem sok filmet, és játszottam sok játekkal. És ezek hatására rájöttem hogy én nem fogom keresni a szerelmet. Nem éri meg. Minek? Hogy aztán 1-2 hónap múlva ráunjak? Teljesen felesleges. Majd jön magától ahogy mondani szokás. Mondjuk csak azt nem értem hogy a 14-15 évesek miért írják ki hogy örökre együtt lesznek amikor ez 99 ℅ ban nem igaz. Irigy lennék? Na mindegy. Nektek mi a véleményetek erről? Megéri keresni a szerelmet? Vagy csak a szex számít? Esetleg teljesen mindegy?

Ha elolvastátok akkor köszönöm.


19/f ( igen, tudom hogy még csak egy taknyos vagyok, bla bla bla)



2016. júl. 13. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja.
2016. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok.
2016. júl. 13. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Besírtam rajtatok :-DD.


Szerintem kefélj töménytelen mennyiségben és aztán majd kialakul, így az igaz

2016. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahhj. Kénytelen voltam lepontozni mindkettőtöket :DD.
2016. júl. 13. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
ahogy érzed
2016. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem teljesen mindegy. A mai világ főképp a szex felé orientálódik, többnyire mindenkinek az a lényeg. Viszont szerintem nincs olyan ember - akár férfi, akár nő -, hogy egy idő után ne vágyna valami többre, hiszen társas lények vagyunk. Ennek ellenére én mindig azt vallottam, hogy ha a szerelmet keresni kell, akkor már gond van. Amikor elérkezik az ideje, megtalál az magától.


21\L

2016. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. júl. 13. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

A világ túl van szexualizálva.

A szerelem nem végcél.

A boldogság nem végcél, hanem "mellékhatás".


A szex pedig egyenesen lényegtelen. A férfiakat ezek a dolgok - nyilván a boldogság esetenkénti kivételével - csak lefoglalják, elterelik a figyelmét arról, ami igazán számítana neki.

2016. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éljél ahogy szeretnél és úgy is az fog jönni amit te szeretnél. Élj!
2016. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!