Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szerintetek szexi ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek szexi ha egy lánynak át van szúrva a bimbója vagy csiklója?

Figyelt kérdés

Mindkettőt szeretnék de nem tudom, hogy nektek tetszik-e.

20/L



2016. aug. 21. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Ne tedd ! Nálam ez kizáró ok a párkapcsolataim közül ! (Átszúrt nyelvet sem bírom.)
2016. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon szexi és izgi.
2016. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 SIDLER22 ***** válasza:
42%
Nem
2016. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
A bimbópiercing jó játék, csiklópiercinghez még nem volt szerencsém. Persze egyik sem a konformista kispolgároknak szól, ahogy az általad említett BDSM sem), nem árt, ha az ember nyitottabb gondolkodású és szeret kísérletezni, de szerencsére elég sokan vagyunk ilyen emberek :)
2016. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egyáltalán nem rossz dolog. Igenis lehet szexi, ha egy lánynak intim ékszerei vannak. Nekem tetszik.

Vannak olyanok, akik odavannak érte, van aki elfogadja, és van aki ellenzi.

Szóval te döntöd el ;)

2016. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!