Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok barati korbol szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok barati korbol szoktatok pasit valasztani? Ha igen akkor gyakran vagy inkabb random pasikkal ismerkedtek

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
baráti körben akkor választasz amikor kapcsolatot keresel. Ha csak kalandot akkor nem baráti
2016. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn ismerkedek. Ha egyéjszakásat keresek akkor buliban szedem fel a jelöltet.
2016. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát csak szexre nem igazán. Sőt kapcsolatot sem ott keresek. Mert ha esetleg szakítás van, akkor az egész csapatot bomlasztja... Most van közöttünk pont egy pár, mindkét tagjával jóban vagyok, érdekes lesz ha esetleg szakítanak.
2016. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a párom új volt a a baráti körben és én ott ismertem meg őt :) 21L
2016. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tehetném, én még egyszer sose választanék baráti körből pasit.. nem lett szép, jó vége sajnos a dolognak. :/ 19/L
2016. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!