Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak az örökké egyedülálló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az örökké egyedülálló férfiak beszélnek ilyen gusztustalanul a szexualitásról?

Figyelt kérdés

Van néhány, aki ugyanazt a gusztustalan sablonos dumát mondja, amikor arról beszél, hogy mennyire vágyik a szexre.

Például:

-Szívesen kiinnám a mézédes kelyhét a lánynak

-Epedeznék kélynedvei után

-Kortyolgatnám a friss nedveit


Ez csak szerintem a forever alone férfiak undormány dumája?


2016. aug. 22. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem ezek az illemet sosem tanuló tajp*r*sztok dumája. Én elég rég vagyok egyedülálló de attól még nem lettem bunkó... 26/F
2016. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Na mert aki egyedül van az miért is van egyedül? Mert a kutyának sem kell. Aztán egyszer csak becsavarodsz a sok fszveréstől...
2016. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És a lányokra is kihat, mert lehet, hogy ha odamegy hozzá egy átlagos srác, aki kicsit esetlen, akkor már ezt fogja gondolni, hogy az ilyen fiúk írják ezeket az ocsmányságokat.
2016. aug. 22. 11:39
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Azok a pasik maradnak örökké egyedül, akik ilyen gusztustalanul beszélnek a szexualitásról, és normális nő a sikítva menekül a közelükből.

Valahogy a nőknek nem jönnek be a kéjenc, elmebeteg, perverz állatok. ;)


Szóval fordítva van az ok és az okozat, mint ahogy a kérdésben szerepel.

2016. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

:):):) Ez a szomjas férfiak dumája.


Egy forever alone elmondja, hogy milyennek talál, a hajad a szemed a mosolyod...

2016. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már egy jó ideje egyedül vagyok, de még ezeket a kifejezéseket egyszer sem használtam.
2016. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Már nem azért, de mind hülyék vagytok? :D Ezek tök szépen megfogalmazott óhajok. Szinte egy szépirodalmi műbe is beleillenek, ti meg is legusztustalanozzátok, hát gratulálok nektek! :) Mi nektek akkor szép? Azt hittem, hogy a "b---ás", "sz---ás", "szétk--ás", meg hasonlók fognak szerepelni ebben a kérdésben, de a "gusztustalan" definíciójával kapcsolatban nagyon el vagytok tájolódva gyermekeim :) A lelketek egy undormány, ha ezt undománynak tartjátok, de hogy mennyire, arra inkább nem lennék kíváncsi, szóval szót se többet, mert csak mégtöbb hülyeség jön ki a szátokon. Uff, szóltam.
2016. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább a hülyéké
2016. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
#7 Pedig ez tényleg undorító. Semmi szép vagy irodalmi nincsen benne. Taszító ahogy van
2016. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

- Szerintem ezek nem gusztustalan kifejezések. Ilyenek irodalmi művekben is olvashatók.

- Volt, hogy évekig nem volt párom, de én akkor is és most is más kifejezéseket használok. Egyéni ízlés dolga, hogy kinek milyen kifejezések jönnek be, illetve mit utasít el.

- Azért mert neked nem jön be, másnak még tetszhet! Az általánosítás ebben az esetben sem helyes dolog!

2016. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!