Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, ráadásul kétszer. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de mostanság elég sok zűr volt a kapcsolatunkban, sokat veszekedtünk és eltávolodtunk egymástól. Persze ez nem indok arra, hogy megcsaltam, nem is akarom erre fogni...

Egy csapattársammal történt egyébként, az első után letisztáztuk, hogy felejtsük el és soha nem fordul elő többet...aztán pár nap múlva megint megtörtént. A leggázabb, hogy a második, kb. kellős közepén felhívott a barátom. Én meg általában bénán hazudok, szóval nem vagyok benne biztos, hogy elhitte, hogy "hát bulizunl, majd visszahívlak". Nagyon szégyellem magam, de ezzel együtt kezdem azt érezni, hogy már nem úgyszeretem, ahogy kellene...

Nemtudom mit tegyek, szakítsak vele, és/vagy mondjam el, vagy felejtsem el?

18L


2016. febr. 29. 16:57
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*bulizunk
2016. febr. 29. 16:58
 2/30 anonim ***** válasza:
34%

Ha magadnak akarsz jót, akkor tartsd titokban.


Ha másoknak akarsz jót, akkor áruld el a dolgot.

2016. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Umaku ***** válasza:
90%
Szar ugy. Ha te lennel a helyeben mellete maradnal mikozben tudod hogy megcsalt? Oszinten szerintem szakits vele de ezt a megcsalas dolgot hallgasd el. Semmi szukseged ra h utana ezzel baszogasson.
2016. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
51%

Először is köpd magad szembe a tükörben.

Másodszor pedig mondd el neki! Megérdemli a srác, hogy tudja az igazságot. Ne légy még gerinctelenebb pi.csa..

2016. febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

Ha már nem úgy szereted mint az elején.Akkor ez nem fog pozitív irányba változni.

Ne mond el neki.

De ne is folytasd így tovább..

2016. febr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is szakítanod kellene vele. Ennek így már nincs értelme, hogy konkrétan oda a szeretet és a kapcsolat...

Egyetértek az előttem szólóval, elmondanod a megcsalást azt már nem kell, de mindenképpen érthetően add a tudtára, hogy nem vagy szerelmes, nem érzed jól magadat a kapcsolatban és nem szeretnéd folytatni.


Arra is készülj fel, hogy hirtelen a srác esetleg helyre akarja hozni majd. Tapasztalatból mondom, hogy ha a másik fél helyre akarja hozni, az igyekezet 1-2 hét alatt abbamarad és visszaáll az eredetibe, ami hozzájárult a problémákhoz.


24F

2016. febr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A harmadik szem ***** válasza:

Egyértelműen beszéld meg vele, mert nem ilyennek ismer (valószínűleg), és más helyzetben nem jönne össze (valószínűleg) egy hasonló lánnyal.

Ezt követően az ő döntése, hogy akar-e még egy ilyesvalakivel együtt lenni.

Később rengeteg probléma lehet még ebből, ha nem beszélitek meg, bár ha (ahogy mondtad) eddig is voltak problémák, lehet kicsit egyetemesebben kellene vélekezni a kapcsolatotokról.

2016. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, miért ajánljátok be a csajnak, hogy még az igazságot is mondja el?? A srác megérdemli, hogy tudja....A csaj épp elég gerinctelen volt, és emellé még azt is ússza meg, hogy kapjon egy kis lehordást a sráctól? Mert ugye nem érdemli meg... Miért akarjátok, hogy tovább fokozza az amúgy is undorító viselkedést? Ha volt esze félreba.szni, akkor vállalja is fel.
2016. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
hogy még az igazságot se mondja el *
2016. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
De ha zűr volt a kapcsolatotokkal,miért nem szakítottál vele és csak utána kufircoltál volna mással?
2016. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!