Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyáltalán nem tetszem a korosztályomnak (akár szex, akár kapcsolat terén)? 19L

Figyelt kérdés

Tényleg kíváncsi vagyok már nagyon...

Az osztálytársaimnak sosem tetszettem, max 1-4.osztályban. A gimiben senkinek :((

És most elballagtam, és ott tartok, hogy egyszer volt egy 23 éves srác, és ennyi, a többiek mind 28+, egészen 53 éves korig...

Annyira szeretnék egy velem egyidős sráccal lenni, és komolyan együtt lenni vele... de nem megy, nem tetszem nekik.

Miért van ez? Mit csináljak??????????



2016. aug. 24. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy valamivel komolyabban gondolkodsz, mint a korosztályod, ami riasztja őket. Az alakod szerintem átlagos, én amiatt nem utasítanálak el.
2016. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%

Számít a külső , de az ruhában is látszik, és az arcod, a tekinteted sokkal lényegesebb.

Jó hogy nem a melledet mutogatod, és keresed benne a hibát a sikertelenséged miatt.

Szerintem itt senkit nem a tested érdekelt, de hát mindenki azt mutatja ami a legnagyobb értéke.

2016. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

A kép alapján nem hiszem el, hogy ne volna olyan pasi akinek ne kellenél!

Biztosan tetszettél valakinek akkor is/ most is, csak nem tudsz róla.

Egyébként hol laksz?

2016. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

De most komolyan!

Annyira szomorú vagyok, olyan sz.r kedvem van, minden barátnőm a barátjával villog, én meg egyedül ülök mindig, mert most őszintén, egy 30 éves mit kezdene velünk?


És én szeretnék még dolgokat, olyat, amit csak ennyi idősen tehetsz meg, utána már gáz, utána már elkéstél, max egy kísérletező felnőtt maradsz a gyerekek szemében... de velük nem lehet, az én partnereim "érett, intelligens úriemberek", akik mellet minden unalmas... nekem ehhez nincs kedvem.


és igen, most hisztizek, és ha ez nem érdekel senkit, akkor is leírom, mennyire fáj, és milyen rossz, ha csak egy baba vagy, aki szép, és aki vmennyire okos is, hogy fel lehessen vállalni egy társaságban, de kevés ahhoz, hogy egy 20 éves magával vigye éjszaka graffitizni, és megcsókolja az esőben vmi nagyon ócska házibuli után

2016. aug. 24. 20:31
 15/25 anonim ***** válasza:
7%

Nekem nem kellene olyan csaj, akit egy 53 éves vén trotty dugott, és még előtte ki tudja hány nálam jóval idősebb trotty, főleg 19 éves létére. :)

Gondolod azért nem kellesz a fiataloknak mert ilyen az alakod?? Ki nem szarja le milyen? Magadról semmit nem írtál... Kb minden második lánynak ilyen a teste, és van akinek évek óta tart a kapcsolata, van aki még keresi... Megnyugodhatsz, a tested oké.

2016. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%
Kiégett ribi lettél. Értem.
2016. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
oké, köszi mindenkinek a segítséget, menjetek a fr.ncba
2016. aug. 24. 20:43
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
Már ne haragudj, de ilyen igényekkel, mint amiket írtál kezd világos lenni. Gyanítom, hogy vannak, akiknek tetszel a korosztályodban, csak ők "nem a te eseteid".
2016. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak ilyen ecsetfejű low IQ divatmajmoknak tetszik, vagy a tipikus félcigány gengszterekbek, akiket az utca nevelt és RTM-et hallgatnak mert az a still, vagy mi :D szánalmasak.
2016. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%
#19 Látod, épp olyat keres, de nem talál. So sad :/
2016. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!