Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyáltalán nem tetszem a korosztályomnak (akár szex, akár kapcsolat terén)? 19L

Figyelt kérdés

Tényleg kíváncsi vagyok már nagyon...

Az osztálytársaimnak sosem tetszettem, max 1-4.osztályban. A gimiben senkinek :((

És most elballagtam, és ott tartok, hogy egyszer volt egy 23 éves srác, és ennyi, a többiek mind 28+, egészen 53 éves korig...

Annyira szeretnék egy velem egyidős sráccal lenni, és komolyan együtt lenni vele... de nem megy, nem tetszem nekik.

Miért van ez? Mit csináljak??????????



2016. aug. 24. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%
Eleve egy értelmesebb ember nem fog idegen noname emberektől tanácsot kérni egy anonim oldalon, és várni tőlük a csodát... Ez a "villogni a barátnők előtt a pasival" dolog meg pfff... Neked ezért kell társ, hogy villogj vele?
2016. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
39%

10-esnek igaza volt közben, figyelted?


Természetesen kíváncsi vagyok én is a testedre, de a kérdés megválaszolásához azt kellene tudni, hogy milyen ember vagy, milyen a személyiséged, és ahhoz sokszor jó valamiféle fotó, de hétköznapi, arccal stb.

Én is megértem, hogy ilyet nem akarsz ide feltenni, de attól még ez a helyzet.

2016. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%

Honnan tudod, hogy unalmas egy idősebb pasival (akármi is), ha még nem próbáltad?

Egyesek szerint sokkal jobb, olvasgass vissza, hogy mennyi fiatal csaj akar magának idősebb pasit, mert a saját korosztályuk nem elég komoly/ nem tud viselkedni stb.

Arra nem válaszoltál, hogy hol laksz?

Vagy most nem értem: ezekkel az idősebb pasikkal milyen kapcsolatod volt?

2016. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%

Nos, megismerhettük a külsőd után kissé a belsőd is...


Gyerekesnek, hisztisnek, türelmetlennek, komolytalannak, és éretlennek tűnsz... hiába van olyan alakod, amivel a srácok meg lennének elégedve, a stílusod az írásaid alapján nem oké.

2016. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy kúl, ennyi.
2016. aug. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!