Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Melyik srácot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Melyik srácot választanátok? A jó testű, csúnyább arcút vagy a pocakos, jóképű fiút?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pocakos jóképű.

De nem csak ez alapján választok.

2016. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teltebb pasik jönnek be..
2016. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

Első kérdés, hogy mire. Egy menetre inkább a jó test számít, de hosszú kapcsolatnál egyik sem ez alapján lesz befutó, hanem a személyisége miatt.


Egyébként az sem mindegy, hogy élőben melyik mennyire jön be, ezt meg csak két szóból senki se tudja eldönteni.

2016. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kizárólag külső alapján válszt az ember.. De a férfiasabb - Férfiak jönnek be.
2016. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen férfias, karakteres, határozott és izmos/sportos. A belső a fontos, a pocakos is bejön, ha nem hájas, hanem van egy kis hasa, amúgy pedig izmos, nem tunya a teste.
2016. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pocakos, szeretem az ilyen alkatú pasikat :) 21L
2016. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Linó03 ***** válasza:
Ha csak pocakos és nem elhízott, akkor külső alapján ő. De hogy ki lesz a párom, az úgysem ezen múlik.
2016. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a pocakosok számítanak jó testűnek.

A lapos hasú, sportos pasik abszolút nem izgatóak szexuális téren. Mindegy milyen szép arca is van.

Bár ha arcra nem tetszik, akkor egy pocakos pasi sem kéne. De hát kinek mi a szép.

26N

2016. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az arc fontosabb, a testen pedig lehet alakítani. Ha valaki csúnya, de jó a teste, abból nem lesz sosem jóképű. Viszont pocakosból lehet jó testű egy kis munka árán. De, mint előttem is írták, egy hosszú kapcsolatban egyik sem játszik döntő szerepet, akkor már a belső többet számít, hogy jól érezzem vele magam, és megértsük egymást. De (szerintem) először mindenki külső alapján választ, akkor pedig nekem az arc a lényeg.
2016. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindenkepp a szep arcu. Mindig az arcot nezem elobb. Plusz pocakot le lehet dolgozni, az arcoddal meg nem tudsz mit kezdeni xD
2016. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!