Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szerintem iszonyat szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem iszonyat szexi?

Figyelt kérdés

Ha egy srác nagyon illedelmes, és finoman bánik velem (de nem sznob viselkedésre gondolok, hanem a régebbi illemre). Pl. odanyújtja a karját, hogy belekaroljak, segít fel-, illetve leszállni, a karjaiba vesz meg ilyenek. Találhatok ilyen embert, vagy igény hiányában mind kihaltak?


Férfiak, Nők, nektek mi a véleményetek erről a viselkedésmódról? Imponáló, taszító, netán felesleges? Mi a véleményetek? Én annyira sajnálom, hogy manapság szinte mindenki bunkó, még egy köszönést is rest odabökni, nemhogy a másikra figyelni...


Köszönöm, hogy elolvastad, és a válaszod is köszönöm.

További szép estét, jó éjszalát!



2016. aug. 25. 21:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Ilyesmi vagyok én is, bár szerintem módjával kell, nem túlzásba vinni, akkor biztosan nem terhes az adott hölgynek :) 25F
2016. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb hasonloak a tapasztalataim mint a 9-esnek. Ha valakinek forditott aranyban all az esze az izmaival akkor a fel vilagot vegigdughatja. (A masik felet csak azert nem, mert feltetelezzuk hogy hetero. :D ) Es nem, nem az irigyseg beszel belolem, csak ezt latom magam korul. Szerintem azt a keves embert aki normalis ertekrenddel bir es komoly kapcsolatra vagyik pont az esze akadalyozza meg abban hogy konnyen ismerkedjen. Ezalatt az egysejtuek pedig csak szaporodnak. Ajanlom figyelmetekbe egyebkent a Hulyek paradicsoma cimu film elso 10 percet. Egyszeruen telitalalat ahogy erzekelteti a vilagunk mukodeset. :)
2016. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon imponál.
2016. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem éri meg ilyennek lenni.
2016. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit mindenki napja remélem zöldebb lett (ha értitek mire gondolok).


Viszont annyira elszomorít, hogy ezt a lányok nagyrésze nem értékeli, csak az kell nekik, hogy egy tárgyként kezeljék őket, akit ha kell elővesznek, vagy éppen eltesznek az útból. Utána meg sírnak, hogy milyen bunkón bánnak velük, de mégis visszamegy ugyan ebbe a történetbe, de a normális férfiakat meg kineveti, elutasítja az ilyen lány halmaz. :(

2016. aug. 25. 22:46
 16/24 anonim ***** válasza:

Kérdező,sajnos ez a mai világ, a bunkóké és a jó genetikával megáldott embereké a világ, teljesen mindegy mit csinálnak, mindent elnéznek nekik a nők...

Nem is tudom van-e rajtad kívül még aki értékelné ezt a dolgot...

25/F

2016. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%

Jajj, na persze...

Itt minden férfi egy tökéletes úriember, a valóságban meg. :D Siralom...


Nem, nem csak szerinted szexi. Nekem nagyon bejön.

2016. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

17-es.

A valóságban az összes nő keresztülnéz rajtam,és nem is érdeklem őket... úgy nem is tudhatják könnyen,milyen vagyok valójában... :)

25/F

2016. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
Hát az ilyen pasik nagyon cukorfalatok.<3
2016. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Hát most nagyon jót nevettem. Ha nekem lenne egy ilyen barátom - nem mintha akármilyen is lett volna - akkor valószínűleg minden nap elmondanék egy imát. Amúgy szerintem azokat a lányokat, akiknek nincs meg ez a bizonyos igényszintje, akár most azonnal agyon is lehetne ütni, mert általában annyira sík hülyék, hogy belegondolni is fáj. Valószínűleg hamarosan kihalna az emberi faj, ha ezt megtennénk. Szomorú....nagyon szomorú történet.
2016. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!