Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szerintem iszonyat szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem iszonyat szexi?

Figyelt kérdés

Ha egy srác nagyon illedelmes, és finoman bánik velem (de nem sznob viselkedésre gondolok, hanem a régebbi illemre). Pl. odanyújtja a karját, hogy belekaroljak, segít fel-, illetve leszállni, a karjaiba vesz meg ilyenek. Találhatok ilyen embert, vagy igény hiányában mind kihaltak?


Férfiak, Nők, nektek mi a véleményetek erről a viselkedésmódról? Imponáló, taszító, netán felesleges? Mi a véleményetek? Én annyira sajnálom, hogy manapság szinte mindenki bunkó, még egy köszönést is rest odabökni, nemhogy a másikra figyelni...


Köszönöm, hogy elolvastad, és a válaszod is köszönöm.

További szép estét, jó éjszalát!



2016. aug. 25. 21:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%
Úgyis csak a külsőt nézi minden lány, a felnyírt hajú menő gyerekektől ne várj el ilyet.
2016. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom ilyen, több mint egy éve együtt vagyunk, de el nem eresztem. :) Ritka! Mindig nyújtja a kezét ha felállunk valahonnan, viszi a táskámat, segít cipekedni, kedves, segítőkész mindenkivel, nem csak velem. Egy álom! Imádom.

Akad még ilyen, csak elterjedt hogy ez nem kell nőknek. Szerencsére az én barátom nem a nőknek akar ezzel imponálni, hanem ilyen a természete.

2016. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 saridon válasza:
Én is ilyen vvagyok, volt akit megfogott, volt akit nem.. De mégis a páva kigyurt szekrény kell nekik akik naphosszat hasaznak a kondiba a diéta helyett :) De amikor bunyora kerül a sor fekszik mindegyik a földön 2 perc múlva :)))
2016. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 47/f
2016. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!