Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a problémám van, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mira Alexa kérdése:

Az a problémám van, hogy az előző pasimnak hatalmas volt. Mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés
Tehát 3 évig jártam az előző barátommal és rendesen éltünk szexuális életet. Nem tartom magam méretfüggőnek és nem számít a méret csak a gazdája és ugyan olyan jól élveztem egy átlagos 15 centis pénisszel mint egy nagyobb szerszámmal. Ám az előző páromnak mint kiderült hatalmas volt és teljesen jól ment vele minden mindaddig amig nem szakítottam vele ekkor jöttem rá, hogy akikkel késöbb összeakadtam nem úgy éreztem. Ez egy 3 hónapja volt körülbelül azóta nem találkoztunk. Most akkor kitágultam? Vagy mit lehet tenni, hogy olyan legyen mint régen? Kérem értelmesen köszönöm

2016. aug. 26. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat 24/L
2016. aug. 26. 15:13
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
No, intim torna, meg ilyenek. Kegel és társai. Alsó-medencei izmokat edzheted, hogy szűkebb legyél.
2016. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a kérdést így, kb. két napja szó szerint bekamuztad már .
2016. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de azt gondolom, hogy egy 3 éves kapcsolat után kialakult valamiféle érzelmi kötődés, ami miatt a szex is jobb volt vele, és most hogy annak vége, másoknál meg nincs meg ez az érzés, nem is olyan jó. Szóval nem biztos h a méret miatt, de ez csak az én véleményem
2016. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ki nem tágultál, csak hozzászoktál egy ingerhez amit a nagy méret okoz. Persze ha a puncid jól fogadta a nagy méretet, lehet hogy eleve tág puncival vagy megáldva, amibe a kicsi nem kompatibilis 100%-osan.

A kegel torna jó ötlet, bár nem egyik napról a másikra hoz eredményt, hanem hetek hónapok edzése. Ahogy az edzőteremben sem pár alkalom után lesz lapos kockahasa az embernek. NE add fel megéri. És addig is amíg nincs pasid ha eljátszol magaddal igyekezz finomabb ingerekkel eljuttatni magadat a csúcsra.

2016. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
95%
Nevet változtattál martinka?
2016. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Daidalosz ***** válasza:
Nem tagultal ki.
2016. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!